« 5Moj 9:24 5 Księga Mojżeszowa 9:25 5Moj 9:26 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I leżałem przed Panem czterdzieści dni i nocy, przez którem go uniżenie prosił, aby was nie wygładził, jako był zagroził:
2.GDAŃSKA.1881Dla tego upadłszy przed Panem, czterdzieści dni i czterdzieści nocy leżałem; bo już był Pan rzekł, że was wytracić miał.
3.GDAŃSKA.2017Dlatego upadłem przed PANEM i leżałem przez czterdzieści dni i czterdzieści nocy, bo PAN już powiedział, że was wytępi.
4.CYLKOWI tak przeleżałem przed obliczem Wiekuistego owe czterdzieści dni, i czterdzieści nocy, przez które przeleżałem, - gdyż wyrzekł Wiekuisty, że wytępi was;
5.KRUSZYŃSKIUpadłem przed Bogiem przez czterdzieści dni i czterdzieści nocy leżałem, gdyż powiedział Bóg, że was zniszczy.
6.MIESESWięc miotałem się przed Wiekuistym przez czterdzieści dni i przez czterdzieści nocy, albowiem Wiekuisty wyrzekł, iż On wytępi was, –
7.TYSIĄCL.WYD5Zanosiłem błagania do Pana przez czterdzieści dni i czterdzieści nocy; zanosiłem błagania, bo Pan zamierzał was wyniszczyć.
8.BRYTYJKAPadłszy przed obliczem Pana, leżałem przez owe czterdzieści dni i czterdzieści nocy, Pan bowiem powiedział, że was wytępi.
9.POZNAŃSKAKiedy padałem na twarz przed Jahwe przez czterdzieści dni i czterdzieści nocy, korzyłem się dlatego, że Jahwe zapowiedział, iż was wytraci.
10.WARSZ.PRASKAUpadłem więc na twarz przed Jahwe i trwałem tak przez czterdzieści dni i czterdzieści nocy, bo Jahwe mówił, że zamierza was zgładzić.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Tak przeleżałem przed obliczem WIEKUISTEGO owe czterdzieści dni oraz czterdzieści nocy, przez które leżałem, gdyż WIEKUISTY powiedział, że was wytępi.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITPadłem zatem [na twarz] przed PANEM na czterdzieści dni i czterdzieści nocy, gdyż PAN zapowiedział, że was wytępi!