« Flp 2:30 List do Filipian 3:1 Flp 3:2 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574NAd to bracia moi zdrowi bądźcie w Panu, toż pisać wam, teraz jednak nie leń mię, a wam pewno.
2.WUJEK.1923Na ostatek, bracia moi! weselcie się w Panu. Tóż wam pisać, mnieć nie ciężko, a wam potrzebno.
3.RAKOW.NTNawet, bracia moi! weselcie się w Panu. Też rzeczy pisać wam, mnieć nie cięszko, a wam warowno.
4.GDAŃSKA.1881Dalej mówiąc, bracia moi! radujcie się w Panu. Jedneż rzeczy wam pisać mnie nie mierzi, a wam jest bezpiecznie.
5.GDAŃSKA.2017W końcu, moi bracia, radujcie się w Panu. Pisać do was o tym samym mnie nie męczy, a dla was jest bezpieczne.
6.JACZEWSKIPrzeto, bracia, cieszcie się w Panu. Powtarzam to, bo mnie to nic nie kosztuje, a wam się to przyda.
7.SYMONZresztą, bracia moi, weselcie się w Panu. Toż samo pisać do was nie ciężkoć dla mnie, a wam potrzebno.
8.MARIAWICIPrzytem, bracia moi, radujcie się w Panu. Te same rzeczy wam pisać mnieć nie jest ciężko, a wam potrzebne.
9.DĄBR.WUL.1973W końcu, bracia moi, weselcie się w Panu. A pisać wam o tym dla mnie jest nietrudno, a dla was jest to potrzebne.
10.DĄBR.GR.1961W końcu, bracia moi, weselcie się w Panu. Na powtarzanie wam tych samych rzeczy mnie nie szkoda trudu, a was to może umocnić.
11.TYSIĄCL.WYD5Na koniec, bracia moi, radujcie się w Panu! Pisanie do was o tym samym nie jest dla mnie uciążliwe, a dla was jest środkiem niezawodnym.
12.BRYTYJKAPonadto, bracia moi, radujcie się w Panu. Pisać do was jedno i to samo nie przykrzy mi się, dla was zaś jest to zabezpieczeniem.
13.POZNAŃSKANa koniec, bracia moi, radujcie się w Panu. Powtarzanie tego nie jest dla mnie uciążliwe, a was umacnia.
14.WARSZ.PRASKAA teraz, bracia moi, radujcie się w Panu. Nie sprawia mi żadnych trudności pisanie wam po raz drugi o tym, co już słyszeliście, a dla was samych to nawet tym większa gwarancja uniknięcia niebezpieczeństwa.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Dalej, moi bracia, cieszcie się w Panu. Pisać wam te same sprawy nie jest mi straszne, a dla was bezpieczne.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITW końcu, moi bracia, radujcie się w Panu! Powtarzanie tego samego mnie nie nuży, was zaś - zabezpiecza.
17.TOR.PRZ.2023W końcu, bracia moi, radujcie się w Panu. Pisać wam to samo, z pewnością nie jest dla mnie nużące, ale dla was jest to zabezpieczeniem.