« Tyt 1:4 List do Tytusa 1:5 Tyt 1:6 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Dla tego ostawiłem cię na Krecie, abyś ostatka doprawił, i pastanowił po mieściech starsze, jakom ja tobie rozrządził.
2.WUJEK.1923Dlategom cię zostawił w Krecie, abyś to, czego nie dostawa, naprawił i postanowił kapłany po miastach, jakom i ja tobie rozrządził:
3.RAKOW.NTDla tego zostawiłem cię w Krecie, abyś to co pozostało naprawił, i postanowił po miastach starsze, jakom ja tobie był rozrządził.
4.GDAŃSKA.1881Dlategom cię zostawił w Krecie, abyś to, co tam jeszcze zostaje, w rząd dobry wprawił i postanowił po miastach starszych, jakom ci ja był rozkazał;
5.GDAŃSKA.2017Zostawiłem cię na Krecie w tym celu, abyś uporządkował to, co tam jeszcze zostało do zrobienia, i ustanowił w każdym mieście starszych, jak ci nakazałem;
6.JACZEWSKINa Krecie w tym celu cię zostawiłem, abyś dopełnił tego, czego tam brakowało; i abyś po miastach poustanawiał starszyznę kościelną, jak ci to zaleciłem.
7.SYMONDlatego zostawiłem ciebie na Krecie, abyś zarządził to, czego niedostaje, i postanowił przełożonych po miastach, jakom ci był rozkazał.
8.MARIAWICIDlategom cię zostawił na Krecie, ażebyś poprawił to, czego jeszcze niedostaje, i żebyś postanowił po miastach Kapłanów, jakom i ja tobie rozłożył:
9.DĄBR.WUL.1973Dlatego zostawiłem cię na Krecie, abyś uporządkował to, czego nie dostaje, i po miastach ustanowił przełożonych, jak ci poleciłem.
10.DĄBR.GR.1961Dlatego zostawiłem cię na Krecie, abyś usunął wszelki nieład, i po miastach ustanowił przełożonych, jak ci poleciłem.
11.TYSIĄCL.WYD5Zostawiłem cię na Krecie w tym celu, byś zaległe sprawy należycie załatwił i ustanowił w każdym mieście prezbiterów. Jak ci zarządziłem, [może nim zostać],
12.BRYTYJKAPozostawiłem cię na Krecie w tym celu, abyś uporządkował to, co pozostało do zrobienia, i ustanowił po miastach starszych, jak ci nakazałem,
13.POZNAŃSKAZostawiłem cię na Krecie w tym celu, żebyś uporządkował resztę spraw i ustanowił w miastach prezbiterów, tak jak ci poleciłem.
14.WARSZ.PRASKAZostawiłem cię na Krecie, żebyś załatwił jak najlepiej zaległe sprawy i ustanowił w każdym mieście starszych, pamiętając o pouczeniach, jakich ci [w tej sprawie] udzieliłem.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Dlatego zostawiłem cię na Krecie, byś pozostając, mógł wszystko uporządkować oraz ustanowił starszych według miasta, jak ja ci nakazałem.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITPozostawiłem cię na Krecie po to, abyś uporządkował pozostałe sprawy i - jak ci nakazałem - ustanowił w miastach starszych.
17.TOR.PRZ.Z tego powodu zostawiłem cię na Krecie, abyś uporządkował te sprawy, które pozostały i ustanowił po miastach starszych, jak ci nakazałem;