« Flm 1:6 List do Filemona 1:7 Flm 1:8 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Bo radość mamy wielką i pociechę w miłości twej, iż wnętrzności świętych ochłodzone przez cię bracie.
2.WUJEK.1923Albowiem wesele wielkie miałem i pociechę w miłości twéj, iż wnętrzności świętych są przez cię ochłodzone, bracie!
3.RAKOW.NTAbowiem wesele mamy wielkie, i pocieszenie w miłości twej, iż wnętrzności świętych oczerstwione są przez cię, bracie!
4.GDAŃSKA.1881Albowiem radość wielką mamy i pociechę z miłości twojej, bracie! iż wnętrzności świętych są ochłodzone przez cię.
5.GDAŃSKA.2017Mamy bowiem wielką radość i pociechę z powodu twojej miłości, bracie, gdyż przez ciebie serca świętych zostały pokrzepione.
6.JACZEWSKIMiłość zaś twoja była mi powodem wielkiej radości i pociechy, boś ty, bracie, dał u siebie świętym schronienie.
7.SYMONAlbowiem wielką miałem pociechę i radość z miłości twej, bracie, iż przez ciebie serca wiernych, pokrzepione zostały.
8.MARIAWICIBo miałem wielką radość i pociechę z miłości twej, że wnętrzności Świętych odpoczęły przez ciebie, bracie.
9.DĄBR.WUL.1973Miałem bowiem wielką radość i pociechę z miłości twojej, bracie, bo przez ciebie serca wiernych pokrzepione zostały.
10.DĄBR.GR.1961Miałem bowiem wielką radość i pociechę z miłości twojej, bracie, bo przez ciebie serca wiernych zostały pokrzepione.
11.TYSIĄCL.WYD5Bracie, doznałem wielkiej radości i pociechy z powodu twojej miłości, jako że serca świętych otrzymały od ciebie pokrzepienie.
12.BRYTYJKAMiałem bowiem wielką radość i pociechę z miłości twojej, ponieważ serca świętych przez ciebie, bracie, zostały pokrzepione.
13.POZNAŃSKAUcieszyłeś mnie już, bracie, i podniosłeś na duchu swoją miłością, która sprawia świętym radość.
14.WARSZ.PRASKATwoja miłość, bracie [mój], sprawiła mi wiele radości i bardzo podniosła mnie na duchu, właśnie dlatego, że stała się pokrzepieniem dla wiernych całej społeczności.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Bowiem mam wielką radość i zachętę z twojej miłości, bracie, gdyż przez ciebie znalazły odpoczynek serca świętych.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITTwoja miłość przyniosła mi bowiem wielką radość i pociechę, szczególnie że podziałała odświeżająco na świętych.
17.TOR.PRZ.Albowiem mamy wielką radość i zachętę z powodu twojej miłości, bo serca świętych orzeźwione są przez ciebie bracie.