« Jak 3:18 List Jakuba 4:1 Jak 4:2 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574ZKąd wojny i bitwy u was? Nie ztądli, zroskoszy waszych, wojujących wczłonkach waszych?
2.WUJEK.1923Zkądże walki i zwady między wami? Izali nie ztąd, z pożądliwości waszych, które wojują w członkach waszych?
3.RAKOW.NTSkądże wojny i bitwy między wami? Izali nie stąd, z roskoszy waszych które walczą w członkach waszych?
4.GDAŃSKA.1881Skądże są walki i zwady między wami? Izali nie stąd, to jest z lubości waszych, które walczą w członkach waszych?
5.GDAŃSKA.2017Skąd wojny i walki wśród was? Czy nie z waszych żądz, które toczą bój w waszych członkach?
6.JACZEWSKIGdzie mają swe źródło wojny i kłótnie, które śród was powstają? Oto w pożądliwościach, jakie się w waszem ciele gnieżdżą.
7.MARIAWICISkądże wojny i zwady między wami? Izali nie z pożądliwości waszych, które wojują w członkach waszych?
8.DĄBR.WUL.1973Skądże walki i waśnie między wami? Czyż nie z pożądliwości waszych, które walczą w członkach waszych?
9.DĄBR.GR.1961Skądże walki, skądże waśnie między wami? Czyż nie z pożądliwości waszych, które walczą w członkach waszych?
10.TYSIĄCL.WYD5Skąd się biorą wojny i skąd kłótnie między wami? Nie skądinąd, tylko z waszych żądz, które walczą w członkach waszych.
11.BRYTYJKASkądże spory i skąd walki między wami? Czy nie pochodzą one z namiętności waszych, które toczą bój w członkach waszych?
12.POZNAŃSKASkąd (pochodzą) spory i skąd walki wśród was? Czyż nie z waszych namiętności podnoszących bunt z was samych?
13.WARSZ.PRASKAA skądże biorą się wśród was wojny i kłótnie? Tylko stąd, że różne pożądliwości zmagają się nawzajem w waszych członkach.
14.KALETASkądże [są] walki i skąd zwady między wami? [Izali] nie stąd: z lubości waszych, [które] walczą w członkach waszych?
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Skąd są pośród was spory i walki? Czy nie stąd z waszych biorących udział w walkach przyjemności, które są w waszych członkach?
16.EIB.BIBLIA.2016.LITSkąd wojny i skąd starcia między wami? Czy nie wynikają one z waszych namiętności, które toczą walkę w waszych członkach?
17.TOR.PRZ.2023Skąd wojny i skąd walki pośród was? Czy nie pochodzą one z waszych namiętności, które walczą w waszych członkach?