« Joz 11:4 Księga Jozuego 11:5 Joz 11:6 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I zjechali się ci wszyscy królowie w kupę u wód Merom, aby walczyli przeciw Izraelowi.
2.GDAŃSKA.1881A zgromadziwszy się wszyscy oni królowie przyszli, i położyli się pospołu obozem u wód Merom, aby zwiedli bitwę z Izraelem.
3.GDAŃSKA.2017A gdy wszyscy ci królowie zgromadzili się, przybyli i razem rozbili obóz nad wodami Meromu, aby walczyć przeciwko Izraelowi.
4.CYLKOWI zmówili się wszyscy owi królowie i przybyli i rozłożyli się obozem wespół u wód Meromu, aby stoczyć walkę z Israelitami.
5.KRUSZYŃSKIA zmówiwszy się wszyscy ci królowie, przybyli i stanęli razem obozem nad wodami Merom, aby walczyć z Izraelem.
6.TYSIĄCL.WYD5Wszyscy ci królowie, umówiwszy się, przybyli i zajęli stanowiska nad wodami Meromu, aby walczyć z Izraelem.
7.BRYTYJKAWszyscy ci królowie skupili swoje siły, wyruszyli i stanęli razem obozem nad wodami Merom, aby walczyć przeciwko Izraelowi.
8.POZNAŃSKAWszyscy ci królowie połączyli się razem i rozbili wspólny obóz nad wodami Meromu gotując się do walki z Izraelem.
9.WARSZ.PRASKAZebrali się wszyscy owi królowie i rozbili wspólny obóz nad wodami Merom, przygotowując się do walki z Izraelitami.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Owi królowie się zmówili, przybyli i razem się rozłożyli u wód Meromu, by stoczyć walkę z Israelitami.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITKrólowie ci połączyli się i stanęli obozem nad wodami Merom, aby walczyć przeciw Izraelowi.