« Joz 7:4 Księga Jozuego 7:5 Joz 7:6 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPi pobici są od mężow z miasta Haj i pad[d]ło s nich szeć a trzydzieści człowiekow, i gonili je przeciwnicy od wrot aż do Sebarym, i padali nagle uciekając, i wstraszy się sierce ludzkie a jako woda rozpłynęło się.
2.WUJEK.1923Porażeni są od mężów miasta Haj, i poległo z nich trzydzieści i sześć mężów: i gonili je nieprzyjaciele od bramy aż do Sabarym, i bili je uciekające z góry: i ulękło się serce ludu i rozpłynęło się jako woda.
3.GDAŃSKA.1881A porazili z nich mężowie z Haj około trzydziestu i sześciu mężów, goniąc je od bramy aż do Sabarym, a porazili je, gdy uciekali z góry, i dla tego rozpłynęło się serce ludu, i było jako woda.
4.GDAŃSKA.2017Ludzie z Aj zabili około trzydziestu sześciu z nich. Ścigali ich bowiem od bramy aż do Szebarim i zabili ich, gdy ci schodzili z góry. Dlatego serce ludu omdlało i stało się jak woda.
5.CYLKOWA porazili z nich mężowie z Aj około trzydziestu sześciu ludzi, ścigając ich od bramy aż do Szebarim, i porazili ich u stoku góry; struchlało wtedy serce ludu i zamieniło się jakoby w wodę.
6.KRUSZYŃSKIMieszkańcy Aj zabili z nich około trzydziestu sześciu ludzi; ścigali ich od bramy aż do Szebarim i pobili ich u stoku góry; tedy serce ludu struchlało i stracili odwagę.
7.TYSIĄCL.WYD5Mieszkańcy Aj zabili z nich około trzydziestu sześciu ludzi, ścigając ich od bramy aż do Szebarim i bijąc ich na stoku góry. Przeraziło się serce ludu i stało się jak woda.
8.BRYTYJKAA mężowie z Aj zabili z nich około trzydziestu sześciu mężów i gonili ich od bramy miasta aż do kamieniołomów, i pobili ich na zboczu. Stopniało przeto serce ludu i stało się jak woda.
9.POZNAŃSKAktórzy zabili trzydziestu sześciu mężów, a innych ścigali od bramy miasta aż do Szebarim i zadali im porażkę na stoku góry. Dlatego omdlało z trwogi serce ludu i rozpłynęło się jak woda.
10.WARSZ.PRASKALudzie z Aj zabili trzydziestu sześciu Izraelitów. Potem ścigali ich od bram miasta aż do Szebarim, nękając ich [szczególnie] na zboczu góry. Trwoga napełniła wtedy serca wszystkich ludzi i ogarnęło ich przerażenie.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Bowiem mężowie z Aj porazili z nich około trzydziestu sześciu ludzi, ścigając ich od bramy – aż do Szebarim, i porażając ich u stoku góry. Wtedy struchlało serce ludu i zamieniło się jakby w wodę.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITWojownicy z Aj zabili około trzydziestu sześciu Izraelitów, a resztę ścigali od bramy miasta aż do kamieniołomów i pobili ich na zboczu. Ta klęska sprawiła, że serce ludu stopniało, stało się niczym woda.