« 1Pio 4:16 1 List Piotra 4:17 1Pio 4:18 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Bo (już) czas zacząć się sądowi od domu Bożego, (co) jeśliże naprzód od nas, który koniec nieposłusznym Ewanielionu Bożego?
2.WUJEK.1923Gdyż czas jest, aby się sąd począł od domu Bożego. A jeźli najprzód od nas, któryż koniec tych, co nie wierzą Ewangelii Bożéj?
3.RAKOW.NTGdyż czas jest aby się począł sąd od domu Bożego. A jeśli naprzód od nas, któryż koniec nieposłusznych onej Bożej Ewanieliey?
4.GDAŃSKA.1881Albowiem czas jest, aby się sąd począł od domu Bożego; a ponieważ najprzód zaczyna się od nas, jakiż będzie koniec tych, co są nieposłuszni Ewangielii Bożej?
5.GDAŃSKA.2017Nadszedł bowiem czas, aby sąd rozpoczął się od domu Bożego, a jeśli rozpoczyna się od nas, to jaki będzie koniec tych, którzy są nieposłuszni ewangelii Bożej?
6.JACZEWSKIRozpoczyna się teraz czas sądu od domu Bożego. Jeżeli my ulegamy sądowi, to co czeka tych, którzy nie wierzą Ewangelii Bożej?
7.MARIAWICIBoć już czas jest, aby się sąd rozpoczął od Domu Bożego. A jeśli się pocznie od nas, to jakiż koniec będzie tych, którzy nie wierzą Ewangelii Bożej?
8.DĄBR.WUL.1973Bo nadszedł czas, aby rozpoczął się sąd od domu Bożego. A jeśli najpierw od nas, jakiż koniec tych, którzy nie wierzą Bożej Ewangelii?
9.DĄBR.GR.1961Bo nadszedł czas, aby sąd rozpoczął się od domu Bożego. A jeśli najpierw na nas, jakiż koniec tych, którzy nie wierzą Bożej Ewangelii?
10.TYSIĄCL.WYD5Czas bowiem, aby sąd się rozpoczął od domu Bożego. Jeżeli zaś najpierw od nas, to jaki będzie koniec tych, którzy nie są posłuszni Ewangelii Bożej?
11.BRYTYJKANadszedł bowiem czas, aby się rozpoczął sąd od domu Bożego; a jeśli zaczyna się od nas, to jakiż koniec czeka tych, którzy nie wierzą ewangelii Bożej?
12.POZNAŃSKACzas bowiem stosowny, aby sąd rozpoczął się od domu Bożego. A skoro najpierw od nas, to jaki będzie koniec tych, którzy nieposłuszni są ewangelii Bożej?
13.WARSZ.PRASKANadszedł bowiem już czas sądu przede wszystkim nad ludem Bożym. Jeżeli tedy sąd ów rozpoczyna się od nas, to jakże zakończy się on dla tych, którzy przeciwstawiają się Ewangelii Bożej?
14.KALETAAlbowiem czas [jest, aby] się_począł sąd od domu Bożego; ponieważ zaś najprzód od was, jakiż koniec [tych, co] są_nieposłuszni Bożej Ewangelii?
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Ponieważ nadeszła pora rozpoczęcia oceny od domu Boga. A jeśli najpierw od nas, jaki będzie koniec tych, którzy są nieposłuszni Ewangelii Boga?
16.EIB.BIBLIA.2016.LITBo nadszedł czas, by rozpoczął się sąd, i to od domu Bożego. A skoro najpierw od nas, to jaki będzie koniec tych, którzy są nieposłuszni Bożej dobrej nowinie?
17.TOR.PRZ.Gdyż jest czas, aby rozpoczął się sąd od domu Bożego; jeżeli więc zaczyna się od nas, jaki będzie koniec tych, którzy nie okazują posłuszeństwa ewangelii Bożej?