« 1Jan 1:8 1 List Jana 1:9 1Jan 1:10 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Jeśli wyznawamy grzechy nasze, wierny jest i sprawiedliwy aby odpuścił nam grzechy nasze, i oczyścił nas ode wszej nieprawości.
2.WUJEK.1923Jeźlibyśmy się spowiadali grzechów naszych, wierny jest i sprawiedliwy, aby nam odpuścił grzechy nasze i oczyścił nas od wszelakiéj nieprawości.
3.RAKOW.NTJeślibyśmy wyznawali grzechy nasze, wierny jest i sprawiedliwy aby odpuścił nam grzechy, i oczyściłby nas od wszelakiej niesprawiedliwości.
4.GDAŃSKA.1881Jeźlibyśmy wyznali grzechy nasze, wiernyć jest Bóg i sprawiedliwy, aby nam odpuścił grzechy i oczyścił nas od wszelkiej nieprawości.
5.GDAŃSKA.2017Jeśli wyznajemy nasze grzechy, Bóg jest wierny i sprawiedliwy, aby nam przebaczyć grzechy i oczyścić nas z wszelkiej nieprawości.
6.JACZEWSKIJeżeli się spowiadamy z grzechów swoich, wiedzmy o tem, że Bóg jest słowny i sprawiedliwy: odpuści on nam grzechy nasze i oczyści nas ze wszelkiej niegodziwości.
7.MARIAWICIAle jeśli się będziemy spowiadać grzechów naszych, jest On wierny i sprawiedliwy, że nam odpuści grzechy nasze i oczyści nas od wszelkiej nieprawości.
8.DĄBR.WUL.1973Ale jeśli wyznajemy grzechy nasze, (Bóg) jest wierny i sprawiedliwy, aby nam odpuścił grzechy nasze i oczyścił nas od wszelkiej nieprawości.
9.DĄBR.GR.1961Ale jeżeli wyznamy grzechy nasze, (Bóg) jest wierny i sprawiedliwy, aby nam odpuścił grzechy i oczyścił nas od wszelkiej nieprawości.
10.TYSIĄCL.WYD5Jeżeli wyznajemy nasze grzechy, [Bóg] jako wierny i sprawiedliwy odpuści je nam i oczyści nas z wszelkiej nieprawości.
11.BRYTYJKAJeśli wyznajemy grzechy swoje, wierny jest Bóg i sprawiedliwy i odpuści nam grzechy, i oczyści nas od wszelkiej nieprawości.
12.POZNAŃSKAJeżeli wyznajemy nasze grzechy, to On jest tak wierny i sprawiedliwy, że odpuści nam grzeszy i oczyści nas z wszelkiej nieprawości.
13.WARSZ.PRASKALecz jeśli przyznajemy się do naszych grzechów, to Bóg, będąc wiernym i sprawiedliwym, odpuści nam je i oczyści nas z wszelkiej nieprawości.
14.KALETAJeśli wyznalibyśmy grzechy nasze, wierny i sprawiedliwy, aby odpuścił nam grzechy nasze i oczyścił nas od wszelkiej nieprawości.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Jeśli byśmy wyznawali nasze grzechy, godny zaufania jest Bóg i sprawiedliwy, aby nam darował grzechy i oczyścił nas od wszelkiego bezprawia.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITJeśli przyznajemy się do naszych grzechów, On jest wierny i sprawiedliwy - przebaczy nam grzechy i oczyści nas od wszelkiej nieprawości.
17.TOR.PRZ.Jeślibyśmy wyznawali nasze grzechy, Bóg jest wierny i sprawiedliwy, tak, że odpuściłby nam grzechy i oczyścił nas od wszelkiej nieprawości.