« 1Jan 3:24 1 List Jana 4:1 1Jan 4:2 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574NAmilejszy, nie każdemu duchowi wierzcie, ale doświadczajcie duchów, jeśli z Boga są. Gdyż mnodzy kłamliwi prorocy wyszli na świat.
2.WUJEK.1923Najmilejsi! nie każdemu duchowi wierzcie; ale doświadczajcie duchów, jeźli z Boga są; bo wiele fałszywych proroków wyszło na świat.
3.RAKOW.NTMoi mili! nie każdemu duchowi wierzcie, ale doświadczajcie duchów jeśli z Boga są; iż wiele fałszywych Proroków wyszło na świat.
4.GDAŃSKA.1881Najmilsi! nie każdemu duchowi wierzcie; ale doświadczajcie duchów, jeźli z Boga są. Bo wiele fałszywych proroków wyszło na świat.
5.GDAŃSKA.2017Umiłowani, nie wierzcie każdemu duchowi, ale badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na świat.
6.JACZEWSKINajmilsi, nie wierzcie lada komu, ale patrzcie, czy nauczyciele, którzy do was przychodzą, mają posłannictwo Boże: bo wielu fałszywych mistrzów na świecie jest.
7.MARIAWICINajmilsi, nie wierzcie każdemu duchowi, ale doświadczajcie duchów, czy są z Boga. Boć wiele fałszywych proroków wyszło na świat.
8.DĄBR.WUL.1973Najmilsi! Nie każdemu duchowi wierzcie, ale badajcie duchy, czy z Boga są, bo wielu fałszywych proroków wyszło na świat.
9.DĄBR.GR.1961Umiłowani! Nie każdemu duchowi wierzcie, ale badajcie duchy, czy z Boga są, bo wielu fałszywych proroków wyszło na świat.
10.TYSIĄCL.WYD5Umiłowani, nie każdemu duchowi dowierzajcie, ale badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków pojawiło się na świecie.
11.BRYTYJKAUmiłowani, nie każdemu duchowi wierzcie, lecz badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na ten świat.
12.POZNAŃSKAUmiłowani, nie wierzcie każdemu duchowi, lecz badajcie duchy, czy pochodzą od Boga, gdyż wielu fałszywych proroków pojawiło się na tym świecie.
13.WARSZ.PRASKANajmilsi, nie wierzcie zbyt łatwo każdemu, kto twierdzi, że pozostaje pod działaniem ducha, lecz postarajcie się zbadać, czy chodzi rzeczywiście o Ducha Bożego. Wiecie przecież, że istnieje na świecie wielu fałszywych proroków.
14.KALETANajmilsi! Nie każdemu duchowi wierzcie; ale doświadczajcie duchów, jeśli z Boga są. Bo wiele fałszywych_proroków wyszło na świat.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Umiłowani, nie wierzcie każdemu duchowi, ale badajcie duchy, czy duch jest z Boga; bowiem wielu fałszywych proroków wyszło na świat.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITDrodzy, przestańcie wierzyć każdemu duchowi. Raczej badajcie duchy, czy pochodzą od Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na ten świat.
17.TOR.PRZ.2023Umiłowani! Nie każdemu duchowi wierzcie, ale doświadczajcie duchy, czy są z Boga. Bo wielu fałszywych proroków wyszło na świat.