« 2Jan 1:11 2 List Jana 1:12 2Jan 1:13 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Wiele mając wam pisać, niechciałem przez papier i inkaust. Bo spodziewam się przyść do was, a ustnie mówić, aby wesele nasze było zupełne.
2.WUJEK.1923Mając wam więcéj pisać, nie chciałem przez papier i inkaust; albowiem spodziewam się być u was i ustnie mówić, aby wesele wasze było zupełne.
3.RAKOW.NTWiele mając wam pisać, nie chciałem przez papier i inkaust; ale nadziewam się przyść do was, i ustnie mówić z wami, aby wesele nasze było napełnione.
4.GDAŃSKA.1881Mając wam wiele pisać, nie chciałem przez papier i inkaust, ale mam nadzieję, że do was przyjdę i ustnie z wami mówić będę, aby radość nasza była zupełna.
5.GDAŃSKA.2017Mam wam wiele do napisania, ale nie chcę posługiwać się papierem i atramentem. Mam jednak nadzieję, że przybędę do was i porozmawiam z wami osobiście, aby nasza radość była pełna.
6.JACZEWSKIMiałbym wiele jeszcze do powiedzenia wam, ale listownie czynić tego nie chcę, spodziewam się bowiem osobiście być u was i ustnie o tem pomówić, aby radość wasza była zupełna.
7.MARIAWICITom wam powiedział, abyście się w dzień Pański nie wstydzili. A miałbym co więcej do was napisać, alem nie chciał przez list i atrament, bo się spodziewam, że sam będę u was i ustnie z wami będę mówił, aby radość wasza była zupełna.
8.DĄBR.WUL.1973Chociaż miałbym wiele wam napisać, nie chcę za pośrednictwem papieru i atramentu, bo spodziewam się przybyć do was i mówić z wami bezpośrednio, aby radość wasza była pełna.
9.DĄBR.GR.1961Chociaż miałbym wiele wam napisać, nie chcę (tego czynić) za pośrednictwem papieru i atramentu, bo spodziewam się przybyć do was i mówić z wami bezpośrednio, aby radość nasza była pełna.
10.TYSIĄCL.WYD5Wiele mógłbym wam napisać, ale nie chciałem używać karty i atramentu. Lecz mam nadzieję, że do was przybędę i osobiście z wami porozmawiam, aby radość nasza była pełna.
11.BRYTYJKAMiałbym wam wiele do napisania, ale nie chcę tego pisać piórem i atramentem, wszak spodziewam się być u was i osobiście z wami porozmawiać, ażeby radość nasza była zupełna.
12.POZNAŃSKAWiele miałbym wam jeszcze do pisania, nie chciałem jednak tego czynić listownie, spodziewam się bowiem przybyć do was i osobiście z wami porozmawiać, aby radość nasza była pełna.
13.WARSZ.PRASKAJeszcze wiele miałbym wam do napisania, ale nie chcę się ograniczać jedynie do karty i atramentu. Mam nadzieję, że przybędę do was osobiście i pomówię z wami wprost, aby radość nasza była pełna.
14.KALETAWiele mam wam pisać; nie chciałem przez papier i inkaust, ale mam_nadzieję być u was i ustami do ust mówić, aby radość nasza zupełna była.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Miałem zamiar wiele wam pisać, ale nie chcę tego robić przez papier oraz atrament, lecz mam nadzieję, że do was przyjdę i powiem ustami koło ust, aby nasza radość mogła być spełniona.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITMiałbym wam wiele do napisania. Nie chcę jednak tego czynić, ponieważ spodziewam się do was przybyć. Wówczas osobiście o tych sprawach porozmawiamy, aby nasza radość była pełna.
17.TOR.PRZ.Mając wam wiele do napisania, nie chcę tego czynić posługując się papierem i atramentem, ale mam nadzieję, że do was przyjdę i osobiście z wami będę mówić, aby radość nasza była pełna.