« 2Jan 1:6 2 List Jana 1:7 2Jan 1:8 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Gdyż mnodzy zwodzicielowie weszli na świat, nie wyznawający Jesusa Christa przyść wciele. Takowy (każdy) zwodziciel jest i Antykryst.
2.WUJEK.1923Gdyż wiele zwodzicielów wyszło na świat, którzy nie wyznawają, iż Jezus Chrystus przyszedł w ciało. Ten jest zwodzicielem i Antychrystem.
3.RAKOW.NTIż wiele zwodzicielów wyszło na świat, którzy nie wyznawają Jezusa być Christusem który przyszedł w ciele. Ten jest onym zwodzicielem i Antychristem.
4.GDAŃSKA.1881Gdyż wiele zwodzicieli wyszło na świat, którzy nie wyznawają, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele; ten jest zwodzicielem i antychrystem.
5.GDAŃSKA.2017Gdyż pojawiło się na świecie wielu zwodzicieli, którzy nie uznają, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele. Taki jest zwodzicielem i antychrystem.
6.JACZEWSKIWielu zwodzicielów jest na świecie, którzy nie uznawają człowieczeństwa Jezusa Chrystusa: są to oszuści i antychryści.
7.DĄBR.WUL.1973Bo wielu zwodzicieli zjawiło się na świecie, którzy nie uznają, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele. Taki jest zwodzicielem i Antychrystem.
8.DĄBR.GR.1961Bo zjawiło się na świecie wielu zwodzicieli, którzy nie uznają, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele. Taki jest zwodzicielem i Antychrystem.
9.TYSIĄCL.WYD5Wielu bowiem pojawiło się na świecie zwodzicieli, którzy nie uznają, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele ludzkim. Taki jest zwodzicielem i antychrystem.
10.BRYTYJKABo wyszło na świat wielu zwodzicieli, którzy nie chcą uznać, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele. Taki jest zwodzicielem i antychrystem.
11.POZNAŃSKAPojawiło się na świecie wielu zwodzicieli, którzy nie uznają, że Jezus Chrystus przychodzi w ciele; taki właśnie jest zwodzicielem, Antychrystem.
12.WARSZ.PRASKANa świecie zaś pojawiło się już wielu pseudonauczycieli nie uznających tego, że Jezus Chrystus przyszedł [na świat] w ludzkim ciele. Każdy z nich jest prawdziwym zwodzicielem i Antychrystem.
13.KALETAGdyż wiele zwodzicieli wyszło na świat, [którzy] nie wyznają, [że] Jezus Chrystus przyszedł w ciele; ten jest zwodzicielem i antychrystem.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Gdyż wyszło na świat wielu zwodzicieli, którzy nie wyznają, że Jezus Chrystus przyszedł w cielesnej naturze. Taki jest zwodzącym oraz antychrystusem.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITGdyż wielu oszustów wyszło na ten świat. Nie chcą oni przyznać, że Jezus jest Chrystusem i że przyszedł w ciele. Kto tego nie wyznaje, jest oszustem i antychrystem.
16.TOR.NOWE.PRZ.Gdyż liczni zwodziciele wyszli na świat, którzy nie wyznają Jezusa Chrystusa przychodzącego w ciele; taki jest zwodzicielem i antychrystem.