« 2Jan 1:7 2 List Jana 1:8 2Jan 1:9 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Baczcie, abyście nie utracili, coście napracowali, ale byście zapłatę zupełną wzięli.
2.WUJEK.1923Patrzcie samych siebie, żebyście nie stracili, coście urobili, ale żebyście zupełną odpłatę wzięli.
3.RAKOW.NTPatrzcie samych siebie, żebyśmy nie utracili cośmy urobili, alebyśmy zapłatę zupełną wzięli.
4.GDAŃSKA.1881Strzeżcie samych siebie, żebyśmy nie stracili tego, koło czegośmy pracowali, ale żebyśmy odpłatę zupełną wzięli.
5.GDAŃSKA.2017Miejcie się na baczności, żebyśmy nie stracili tego, nad czym pracowaliśmy, ale żebyśmy otrzymali pełną zapłatę.
6.JACZEWSKIMyślcie o sobie, byście nie utracili tych zasług, na które dotąd pracowaliście.
7.MARIAWICIPilnujcie samych siebie, żebyście nie stracili tego, o coście się trudzili, ale żebyście zupełną zapłatę otrzymali.
8.DĄBR.WUL.1973Baczcie na samych siebie, abyście nie stracili tego, coście zyskali, ale abyście otrzymali zupełną zapłatę.
9.DĄBR.GR.1961Baczcie na samych siebie, ażebyście nie stracili tego, co zyskaliście, ale, abyście otrzymali zupełną zapłatę.
10.TYSIĄCL.WYD5Uważajcie na siebie, abyście nie utracili tego, co zdobyliście pracą, lecz żebyście otrzymali pełną zapłatę.
11.BRYTYJKAMiejcie się na baczności, abyście nie utracili tego, nad czym pracowaliśmy, lecz abyście pełną zapłatę otrzymali.
12.POZNAŃSKAUważajcie na samych siebie, abyście nie stracili tego, coście z trudem zdobyli, lecz żebyście otrzymali pełną nagrodę.
13.WARSZ.PRASKADokładajcie więc wszelkich starań, byście nie stracili tego, coście zdobyli za cenę tak wielkiej pracy; czyńcie wszystko, by sobie zasłużyć na pełną zapłatę.
14.KALETAStrzeżcie samych_siebie, żebyście nie stracili [tego, koło] czego pracowaliśmy, ale [żebyście] zapłatę zupełną wzięli.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Strzeżcie samych siebie, by nie zniszczyć tego, czego się dopracowaliśmy, lecz odebrać pełną zapłatę.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITMiejcie się więc na baczności, abyście nie zaprzepaścili tego, nad czym pracowaliśmy, ale raczej otrzymali pełną zapłatę.
17.TOR.PRZ.Uważajcie na siebie, byśmy nie stracili tego, co wypracowaliście, ale odebrali pełną zapłatę.