« Apok 11:1 Apokalipsa Jana 11:2 Apok 11:3 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A sień co przed kościołem wyrzuć precz, a nie mierz jej. Bo dana narodom. I miasto święte deptać będą miesięcy czterdzieści dwa.
2.WUJEK.1923A sień, która jest przed kościołem, wyrzuć precz, a nie mierz jéj; albowiem dana jest poganom, a miasto święte deptać będą czterdzieści i dwa miesiące.
3.RAKOW.NTA sień która jest przed Kościołem, wyrzuć precz, a onej nie mierz, abowiem dana jest poganom, a miasto święte deptać będą czterdzieści i dwa miesiące.
4.GDAŃSKA.1881Ale sień, która jest przed kościołem, wyrzuć precz, a nie mierz jej; albowiem dana jest poganom, a miasto święte deptać będą czterdzieści i dwa miesiące.
5.GDAŃSKA.2017Lecz dziedziniec zewnętrzny świątyni wyłącz i nie mierz go, gdyż został dany poganom. I będą deptać święte miasto przez czterdzieści dwa miesiące.
6.JACZEWSKIprzysionka zaś, który jest za kościołem nie wymierzaj: oddany on zostanie poganom, którzy zawładną miastem i przez czterydzieści dwa miesiące trzymać się w nim będą.
7.APOKALYPSIS.1905a sień, która jest wewnątrz kościoła, odrzuć precz, a nie mierz jej, bo daną jest narodom; i miasto święte deptać będą miesięcy czterdzieści dwa.
8.MARIAWICIale tę sień, która jest przed Kościołem, odrzuć precz i nie mierz jej, albowiem dana jest poganom, i będą deptać i tłoczyć Miasto święte przez czterdzieści i dwa miesiące;
9.DĄBR.WUL.1973A dziedziniec będący na zewnątrz świątyni pomiń i nie mierz go, bo przeznaczony jest dla pogan, a oni niszczyć będą miasto święte przez czterdzieści dwa miesiące.
10.DĄBR.GR.1961A dziedziniec zewnętrzny świątyni pomiń i nie mierz go, bo przeznaczony został dla pogan, a oni poniewierać będą to miasto święte przez czterdzieści dwa miesiące.
11.TYSIĄCL.WYD5Dziedziniec zewnętrzny świątyni pomiń zupełnie i nie mierz go, bo został wydany poganom; i będą deptać Miasto Święte przez czterdzieści dwa miesiące.
12.BRYTYJKALecz zewnętrzny przedsionek świątyni wyłącz i nie mierz go, gdyż oddany został poganom, którzy tratować będą święte miasto przez czterdzieści dwa miesiące.
13.POZNAŃSKADziedziniec zewnętrzny Świątyni pomiń całkowicie i nie mierz go, bo został dany poganom, i będą deptać Miasto Święte przez czterdzieści dwa miesiące.
14.WARSZ.PRASKAPomiń dziedziniec zewnętrzny świątyni; nie mierz go, gdyż jest on przeznaczony dla pogan, którzy będą bezcześcić Święte Miasto przez czterdzieści dwa miesiące.
15.KALETAAle sień, [która jest] zewnątrz ludu, i wyrzuć precz, i nie mierz jej; albowiem dana_jest narodom, a miasto święte deptać_będą miesięcy czterdzieści dwa.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A dziedziniec, który jest na zewnątrz Świątyni wyrzuć poza oraz go nie mierz, bo został dany poganom; więc będą poniewierać święte miasto przez czterdzieści dwa miesiące.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITPomiń jednak dziedziniec zewnętrzny przybytku. Nie mierz go, ponieważ został oddany poganom. Będą oni deptać święte miasto przez czterdzieści dwa miesiące.
18.TOR.PRZ.A wyłącz zewnętrzny dziedziniec, który jest przed świątynią, i nie mierz go, dany jest bowiem poganom; i będą deptać święte miasto przez czterdzieści dwa miesiące.