« Apok 11:6 Apokalipsa Jana 11:7 Apok 11:8 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A gdy skończą świadectwo swoje, zwierz wylazszy z przepaści zwiedzie bitwę znimi, i zwycięży je, i pobije je.
2.WUJEK.1923A gdy dokończą świadectwa swojego, bestya, która wychodzi z przepaści, stoczy z nimi bitwę i zwycięży je i pobije je.
3.RAKOW.NTA gdy dokończą świadectwa swojego, bestya która wychodzi z przepaści uczyni z nimi bitwę, i zwycięży je, i pobije je.
4.GDAŃSKA.1881A gdy dokończą świadectwa swojego, bestyja, która występuje z przepaści, stoczy z nimi bitwę, a zwycięży ich i pobije ich.
5.GDAŃSKA.2017A gdy dopełnią swojego świadectwa, bestia, która wychodzi z otchłani, stoczy z nimi walkę i zwycięży ich, i zabije ich.
6.JACZEWSKIA gdy zakończą przepowiadanie swoje, pocznie przeciwko nim walczyć potwór, który wyjdzie z przepaści, pokona ich i zabije
7.APOKALYPSIS.1905A gdy dokonają świadectwa swojego, bestya, która wznosi się z przepaści, stoczy z nimi bitwę, i zwycięży ich, i zabije ich.
8.MARIAWICIA gdy dokończą świadectwa swego, bestya, która wychodzi z przepaści, stoczy z nimi bitwę, i zwycięży ich, i zabije ich.
9.DĄBR.WUL.1973A gdy dokonają świadectwa swego, bestia wychodząca z przepaści stoczy z nimi bój, zwycięży ich i pozabija.
10.DĄBR.GR.1961A kiedy dokonają świadectwa swego, bestia wychodząca z przepaści stoczy z nimi bój, zwycięży ich i pozabija.
11.TYSIĄCL.WYD5A gdy dopełnią swojego świadectwa, Bestia, która wychodzi z Czeluści, wyda im wojnę, zwycięży ich i zabije.
12.BRYTYJKAA gdy już złożą swoje świadectwo, zwierzę wychodzące z otchłani stoczy z nimi bój i zwycięży, i zabije ich.
13.POZNAŃSKAA gdy dopełnią swojego świadectwa, Bestia, która wychodzi z Przepaści, stoczy z nimi walkę, zwycięży ich i zabije.
14.WARSZ.PRASKAA kiedy już zakończą dzieło swego świadczenia, wtedy Bestia, która się wyłania z przepaści, wypowie im walkę, zwycięży ich i pomorduje.
15.KALETAA gdy dokończą świadectwa swojego, bestia, tedy występująca z przepaści, stoczy z nimi bitwę, a zwycięży ich i pobije ich.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A gdy zakończą swoje świadectwo bestia, która wychodzi ze świata podziemnego, wywoła z nimi bitwę, zwycięży ich i ich zabije.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITA gdy już spełnią swą rolę jako świadkowie, zwierzę wychodzące z otchłani stoczy z nimi bitwę, zwycięży ich i zabije.
18.TOR.PRZ.A gdy dopełnią składać swoje świadectwo, dzikie zwierzę wychodzące z otchłani stoczy z nimi bitwę, zwycięży ich i ich zabije.