« Apok 12:15 Apokalipsa Jana 12:16 Apok 12:17 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I ratowała ziemia niewiastę, i otworzyła ziemia usta swe, i wypiła rzekę, którą (był) wyrzucił Smok z gęby swojej.
2.WUJEK.1923I ratowała ziemia niewiastę, i otworzyła ziemia usta swe i połknęła rzekę, którą wypuścił smok z gęby swojéj.
3.RAKOW.NTI ratowała ziemia niewiastę, i otworzyła ziemia usta swe, i wypiła rzekę, którą był wypuścił Smok z gęby swej.
4.GDAŃSKA.1881Ale ziemia ratowała niewiastę; i otworzyła ziemia usta swoje, i wypiła rzekę, którą był wypuścił smok z gęby swojej.
5.GDAŃSKA.2017Lecz ziemia przyszła kobiecie z pomocą i otworzyła ziemia swą gardziel, i pochłonęła rzekę, którą smok wyrzucił ze swojej paszczy.
6.JACZEWSKIale ziemia przybyła jej z pomocą: otwarła ona swą czeluść i pochłonęła rzekę, którą potwór ze swej paszczy wypuścił.
7.APOKALYPSIS.1905I pospieszyła ziemia na pomoc niewieście, i otworzyła ziemia usta swoje, i wypiła rzekę, którą wyrzucił smok z paszczy swojej.
8.MARIAWICII ratowała ziemia oną Niewiastę, i otworzyła usta swe, i pożarła rzekę, którą wypuścił smok z paszczęki swojej.
9.DĄBR.WUL.1973A wspomogła niewiastę ziemia i otworzyła ziemia gardziel swoją, i wchłonęła rzekę, którą wypuścił był smok z paszczy swojej.
10.DĄBR.GR.1961I wspomogła niewiastę ziemia, bo otworzyła swoją gardziel i wchłonęła rzekę, którą wypuścił był smok z paszczy swojej.
11.TYSIĄCL.WYD5Lecz ziemia przyszła z pomocą Niewieście i otworzyła ziemia swą gardziel, i pochłonęła rzekę, którą Smok ze swej gardzieli wypuścił.
12.BRYTYJKALecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy.
13.POZNAŃSKALecz ziemia przyszła z pomocą Niewieście: otworzyła ziemia swoją paszczę i pochłonęła rzekę, którą Smok wypuścił z paszczy.
14.WARSZ.PRASKAAle Niewieście przyszła z pomocą ziemia: otworzyła swe czeluści i pochłonęła rzekę, która wypływała z gardzieli Smoka.
15.KALETAAle ratowała ziemia niewiastę; i otworzyła ziemia usta swoje, i wypiła rzekę, którą był_wypuścił smok z gęby swojej.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Lecz kobiecie przyszła z pomocą ziemia. Ziemia otworzyła swe usta oraz wchłonęła rzekę, którą smok wyrzucił z jego pyska.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITJednak na ratunek kobiecie pośpieszyła ziemia. Otworzyła ona swoją gardziel i wchłonęła rzekę, którą smok wypuścił ze swej paszczy.
18.TOR.PRZ.A ziemia pomogła kobiecie; i otworzyła ziemia swoje usta, i pochłonęła rzekę, którą wypuścił smok ze swoich ust.