« Apok 12:16 Apokalipsa Jana 12:17 Apok 13:1 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I rozgniewał się Smok na niewiastę, i poszedł zwieść bitwę z drugiemi zjej nasienia, którzy strzegą przykazań Bożych, i mają świadectwo Jesusa Christa.
2.WUJEK.1923I rozgniewał się smok na niewiastę i szedł aby walczył z drugimi z nasienia jéj, którzy zachowywają przykazania Boże i mają świadectwo Jezusa Chrystusa.
3.RAKOW.NTI rozgniewał się Smok na niewiastę, i szedł aby czynił wojnę z drugimi z nasienia jej, którzy zachowywają przykazania Boże, i mają świadectwo Jezusa Christusa.
4.GDAŃSKA.1881I rozgniewał się smok na niewiastę, i poszedł, aby walczył z drugimi z nasienia jej, którzy zachowują przykazania Boże i mają świadectwo Jezusa Chrystusa.
5.GDAŃSKA.2017I rozgniewał się smok na kobietę, i odszedł, aby walczyć z resztą jej potomstwa, z tymi, którzy zachowują przykazania Boga i mają świadectwo Jezusa Chrystusa.
6.JACZEWSKII zapałał gniewem on smok na niewiastę, i jął się walczyć przeciwko jej dzieciom, które strzegą przykazań Bożych i dla Jezusa Chrystusa cierpią prześladowanie,
7.APOKALYPSIS.1905I zawrzał smok gniewem przeciw niewieście, i poszedł prowadzić wojnę z innymi z pokolenia jej, którzy strzegą przykazań Bożych i mają świadectwo Jezusa Chrystusa.
8.MARIAWICI(12:17a) I rozgniewał się smok na Niewiastę, i szedł czynić wojnę z drugimi z rodzenia jej, którzy strzegą przykazania Bożego i mają świadectwo Jezusa Chrystusa.
9.DĄBR.WUL.1973I zapłonął smok gniewem na niewiastę, i odszedł walczyć z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i ma świadectwo Jezusa Chrystusa.
10.DĄBR.GR.1961I zapłonął smok gniewem na niewiastę i odszedł walczyć z resztą jej potomstwa, z tymi, którzy strzegą przykazań Bożych i mają świadectwo Jezusa.
11.TYSIĄCL.WYD5I rozgniewał się Smok na Niewiastę, i odszedł rozpocząć walkę z resztą jej potomstwa, z tymi, co strzegą przykazań Boga i mają świadectwo Jezusa.
12.BRYTYJKAI zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o Jezusie.
13.POZNAŃSKA(12:17) I rozgniewał się Smok na Niewiastę, i odszedł, by rozpocząć walkę z resztą jej potomstwa, z tymi, co strzegą przykazań Bożych i mają świadectwo Jezusa.
14.WARSZ.PRASKARozgniewał się tedy Smok na Niewiastę i odszedł, by rozpocząć walkę z pozostałymi jej potomkami, czyli z tymi, którzy strzegą przykazań Boga i zachowują świadectwo Jezusa.
15.KALETAI rozgniewał_się smok na niewiastę, i poszedł, [aby] bitwę stoczyć z pozostałymi [z] nasienia jej, [którzy] zachowują przykazania Boże i mają świadectwo Boże.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zatem smok rozgniewał się na kobietę i odszedł, by uczynić wojnę z tymi, co pozostają z jej nasienia strzegą przykazań Boga oraz mają świadectwo Jezusa Chrystusa.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITSmok rozgniewał się na kobietę i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, czyli z tymi, którzy strzegą przykazań Boga i mają świadectwo Jezusa.
18.TOR.PRZ.2023I rozgniewał się smok na kobietę, i odszedł walczyć z pozostałymi z jej potomstwa, którzy zachowują przykazania Boga i mają świadectwo Jezusa Chrystusa.