« Apok 12:4 Apokalipsa Jana 12:5 Apok 12:6 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I urodziła syna mężczyznę, który miał rządzić wszytki narody prętem żelaznym; i pochwycono dziecię jej do Boga i do stolice jego.
2.WUJEK.1923I porodziła syna mężczyznę, który miał rządzić wszystkie pogany laską żelazną: i porwany jest syn jéj do Boga i do stolice jego.
3.RAKOW.NTI urodziła syna mężczyznę, który ma paść wszytki narody laską żelazną, i porwane jest ono dziecię jej do Boga, i do stolice jego.
4.GDAŃSKA.1881I urodziła syna, mężczyznę, który ma rządzić wszystkie narody laską żelazną; i porwane jest dziecię jej do Boga i do stolicy jego,
5.GDAŃSKA.2017I urodziła syna – mężczyznę, który będzie rządził wszystkimi narodami laską żelazną. I porwane zostało jej dziecko do Boga i do jego tronu;
6.JACZEWSKII niewiasta porodziła Syna, Pana wszystkich narodów; i wziął go Bóg do siebie i na swym tronie posadził.
7.APOKALYPSIS.1905I urodziła syna mężczyznę, który paść ma wszystkie narody laską żelazną; i porwanem jest dziecię jej do Boga i do tronu jego.
8.MARIAWICII porodziła Syna mężczyznę, który miał rządzić wszystkie narody laską żelazną. I porwany został Syn jej do Boga i do stolicy Jego.
9.DĄBR.WUL.1973I porodziła dziecię płci męskiej, które miało panować żelaznym berłem nad wszystkimi narodami. I syn jej porwany został do Boga i do tronu jego.
10.DĄBR.GR.1961I porodziła syna, który ma panować żelaznym berłem nad wszystkimi narodami. I to dziecię jej porwane zostało do Boga i do jego tronu.
11.TYSIĄCL.WYD5I porodziła Syna - Mężczyznę, który wszystkie narody będzie pasał rózgą żelazną. I zostało uniesione jej Dziecię do Boga i do Jego tronu.
12.BRYTYJKAI porodziła Syna, chłopczyka, który rządzić będzie wszystkimi narodami laską żelazną; dziecię jej zostało porwane do Boga i do jego tronu.
13.POZNAŃSKAI porodziła Syna - mężczyznę, który będzie pasł wszystkie narody rózgą żelazną. Dziecko jej zostało porwane do Boga i do Jego tronu.
14.WARSZ.PRASKAI porodziła Syna, który miał panować żelazną rózgą nad wszystkimi narodami. Zostało też jej dziecię uniesione do Boga, przed Jego tron.
15.KALETAI urodziła syna, mężczyznę, który ma paść wszystkie narody laską żelazną; i porwane_jest dziecię jej do Boga i do stolicy jego,
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.I urodziła dziecko, istotę płci męskiej, która ma prowadzić wszystkie narody za pomocą żelaznej laski. Więc jej dziecko zostało porwane do Boga, przed Jego tron.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITOna zaś urodziła Syna, Mężczyznę, który żelaznym berłem ma rządzić wszystkimi narodami. Jej dziecko zostało porwane do Boga i do Jego tronu,
18.TOR.PRZ.2023I urodziła syna, mężczyznę, który ma paść wszystkie narody laską żelazną; a jej dziecko zostało porwane do Boga i do Jego tronu,