« Apok 13:11 Apokalipsa Jana 13:12 Apok 13:13 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A władzą pierwszego zwierzu wszytkę czyni przed nim, czyni też aby ziemia i mieszkający na niej, kłaniali się zwierzowi pierwszemu, którego zleczona rana śmierci (jego.)
2.WUJEK.1923I używała wszystkiéj władzy pierwszéj bestyi przed oczyma jéj i uczyniła, że ziemia i mieszkający na niéj kłaniali się bestyi pierwszéj, któréj śmiertelna rana była uleczona.
3.RAKOW.NTI zwierzchności wszytkiej pierwszej bestyey używa przed nią, i przywodzi do tego ziemię i mieszkające na niej żeby się pokłonili bestyey onej pierwszej, której uzdrowiona była rana śmierci jej.
4.GDAŃSKA.1881A wszystkiej mocy pierwszej onej bestyi dokazuje przed twarzą jej i czyni, że ziemia i mieszkający na niej kłaniają się bestyi pierwszej, której śmiertelna rana była uzdrowiona;
5.GDAŃSKA.2017I całą władzę pierwszej bestii sprawuje na jej oczach, i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej bestii, której śmiertelna rana została wyleczona.
6.JACZEWSKISpełniał on rozkazy poprzedniego potwora i był odeń zależny, i ziemię i mieszkańców jej skłaniał do oddawania czci temu, którego rana śmiertelna uleczoną została.
7.APOKALYPSIS.1905i wszelką moc bestyi pierwszej czyni wobec niej; i czyni, ażeby ziemia i mieszkający w niej hołdowali bestyi pierwszej, której rana śmiertelna jest uleczoną;
8.DĄBR.WUL.1973I używała wszelkiej władzy bestii pierwszej w jej obecności, i nakłoniła ziemię z mieszkańcami jej do oddawania czci bestii pierwszej, której rana śmiertelna uleczona została.
9.DĄBR.GR.1961I używała całej władzy bestii pierwszej w jej obecności i nakłaniała ziemię z jej mieszkańcami do oddawania czci bestii pierwszej, której rana śmiertelna została uleczona.
10.TYSIĄCL.WYD5I całą władzę pierwszej Bestii przed nią sprawuje; ona sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której śmiertelna rana została uleczona.
11.BRYTYJKAA wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.
12.POZNAŃSKAOna całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje i sprawia, że ziemia i wszyscy jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelnie została uleczona.
13.WARSZ.PRASKANa oczach pierwszej Bestii wykonuje całą jej władzę, sprawiając przez to, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, tej, której śmiertelna rana została uleczona.
14.KALETAA mocy pierwszej bestii całej dokazuje przed nią i czyni, [że] ziemia i na niej mieszkający kłaniają_się bestii pierwszej, której była_uzdrowiona rana śmiertelna jej;
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.I czyni całą władzę pierwszej bestii przed jej obliczem. Także sprawia, by ziemia i ci, co na niej zamieszkują pokłonili się pierwszej bestii, której rana jej śmierci została wyleczona.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITJej władza była pod każdym względem przedłużeniem rządów pierwszej bestii. Pracowała ona dla niej. To dzięki niej ziemia i jej mieszkańcy kłaniali się pierwszej bestii - tej, której śmiertelna rana została uzdrowiona.
17.TOR.NOWE.PRZ.I sprawuje przed nim całą władzę pierwszego dzikiego zwierzęcia, i czyni, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu dzikiemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana została uleczona;