« Apok 13:18 Apokalipsa Jana 14:1 Apok 14:2 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I Widziałem ano baranek stoi na górze Syonie, a znim sto czterdzieści, czterzy tysiące, mające imię jego, i imię ojca jego, napisane na czelech swych.
2.WUJEK.1923I widziałem, a oto Baranek stał na górze Syon, a z nim sto czterdzieści i cztery tysiące, mających imię jego i imię Ojca jego napisane na czolech swoich.
3.RAKOW.NTI widziałem, a oto Baranek stał na górze Syońskiej, a z nim sto czterdzieści i cztery tysiące, mających imię Ojca jego napisane na czołach swych.
4.GDAŃSKA.1881I widziałem, a oto Baranek stał na górze Syońskiej, a z nim sto czterdzieści i cztery tysiące, mających imię Ojca jego napisane na czołach swoich.
5.GDAŃSKA.2017I zobaczyłem, a oto Baranek stał na górze Syjon, a z nim sto czterdzieści cztery tysiące tych, którzy mieli imię jego Ojca wypisane na czołach.
6.JACZEWSKII patrzałem, a oto Baranek stał na górze Syonu i z nim sto czterdzieści cztery tysiące wybranych. Wszyscy oni mieli na czołach swoich wypisane imię jego i imię Ojca jego.
7.APOKALYPSIS.1905I widziałem, a oto baranek, który stanął na górze Syońskiej, a z nim sto czterdzieści cztery tysiące mających imię ojca jego napisane na czołach swoich.
8.DĄBR.WUL.1973I spojrzałem, a oto Baranek stał na górze Syjon, a wraz z nim sto czterdzieści i cztery tysiące tych, którzy mają imię jego i imię Ojca jego wypisane na czołach.
9.DĄBR.GR.1961I spojrzałem, a oto Baranek stojący na górze Syjon, a wraz z nim sto czterdzieści i cztery tysiące tych, którzy mają imię jego i imię Ojca jego wypisane na swoich czołach.
10.TYSIĄCL.WYD5Potem ujrzałem: A oto Baranek stojący na górze Syjon, a z Nim sto czterdzieści cztery tysiące, mające imię Jego i imię Jego Ojca wypisane na czołach.
11.BRYTYJKAI widziałem, a oto Baranek stał na górze Syjon, a z nim sto czterdzieści cztery tysiące tych, którzy mieli wypisane jego imię na czole i imię jego Ojca.
12.POZNAŃSKAPotem ujrzałem: A oto Baranek stoi na górze Syjon, a z nim sto czterdzieści cztery tysiące, mają imię Jego i imię Jego Ojca wypisane na czołach.
13.WARSZ.PRASKAPotem zobaczyłem Baranka stojącego na górze Syjon, a z Nim sto czterdzieści cztery tysiące. Wszyscy mieli wypisane na czołach imię Jego oraz imię Jego Ojca.
14.KALETAI widziałem, a oto Baranek stał na górze Syońskiej, a z nim sto czterdzieści cztery tysiące, mających imię jego i imię Ojca jego napisane na czołach swoich.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.I zobaczyłem a oto Baranek stoi na górze Syjon, a z nim sto czterdzieści cztery tysiące tych, co mają napisane na swych czołach Imię jego Ojca.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITNa górze Syjon zobaczyłem Baranka. Stało z Nim sto czterdzieści cztery tysiące tych, którzy mieli na czole wypisane Jego imię oraz imię Jego Ojca.
17.TOR.NOWE.PRZ.I zobaczyłem, a oto Baranek stał na górze Syjon, a z Nim sto czterdzieści cztery tysiące mających Jego imię i imię Jego Ojca napisane na swoich czołach.