« Apok 15:8 Apokalipsa Jana 16:1 Apok 16:2 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I Usłyszałem głos wielki z kościoła mówiący siedmi aniołom: Idźcie wylejcie bańki gniewu Bożego na ziemię.
2.WUJEK.1923I słyszałem głos wielki z kościoła, mówiący siedmi Aniołom: Idźcie, a wylejcie siedm czasz gniewu Bożego na ziemię.
3.RAKOW.NTI słyszałem głos wielki z Kościoła, mówiący onym siedmi Aniołom: Idźcie, a wylejcie bańki zapalczywości Bożej na ziemię!
4.GDAŃSKA.1881I słyszałem głos wielki z kościoła, mówiący siedmiu Aniołom: Idźcie, a wylejcie siedm czasz zapalczywości Bożej na ziemię.
5.GDAŃSKA.2017I usłyszałem donośny głos ze świątyni mówiący do siedmiu aniołów: Idźcie i wylejcie siedem czasz gniewu Boga na ziemię.
6.JACZEWSKII usłyszałem wielki głos z kościoła, który mówił do siedmiu aniołów: Idźcie i wylejcie na ziemię siedem czasz gniewu Bożego.
7.APOKALYPSIS.1905I słyszałem, jak głos wielki z kościoła mówił siedmiu aniołom: „Idźcie i wylejcie czasze gniewu Bożego w ziemię”.
8.MARIAWICII usłyszałem głos wielki ze Świątyni, mówiący do siedmiu Aniołów: Idźcie i wylejcie siedem czasz gniewu Bożego na ziemię!
9.DĄBR.WUL.1973I usłyszałem głos donośny ze świątyni mówiący do siedmiu Aniołów: Idźcie, a wylejcie siedem czasz gniewu Bożego na ziemię.
10.DĄBR.GR.1961I usłyszałem głos donośny mówiący ze świątyni do siedmiu Aniołów: Idźcie, a wylejcie siedem czar gniewu Bożego na ziemię!
11.TYSIĄCL.WYD5Potem posłyszałem donośny głos ze świątyni, mówiący do siedmiu aniołów: Idźcie i wylejcie siedem czasz gniewu Boga na ziemię!
12.BRYTYJKAI usłyszałem donośny głos mówiący że: świątyni do siedmiu aniołów: Idźcie i wylejcie siedem czasz gniewu Bożego na ziemię.
13.POZNAŃSKAPotem usłyszałem donośny głos ze świątyni, mówiący do siedmiu aniołów: "Idźcie i wylejcie siedem czasz gniewu Bożego na ziemię!"
14.WARSZ.PRASKAA potem usłyszałem głos donośny ze świątyni wołający do siedmiu aniołów: Idźcie i wylejcie siedem czar Bożego gniewu na ziemię!
15.KALETAI słyszałem głos wielki z kościoła, mówiący siedmiu aniołom: Idźcie, a wylejcie siedem czasz zapalczywości Bożej na ziemię.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Usłyszałem też wielki głos ze Świątyni, który mówił siedmiu aniołom: Idźcie i wylewajcie na ziemię siedem czasz gniewu Boga.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITZ przybytku dał się słyszeć donośny głos. Skierowany był do siedmiu aniołów: Idźcie! Wylejcie na ziemię siedem czasz Bożego gniewu!
18.TOR.PRZ.I słyszałem potężny głos ze świątyni, mówiący do siedmiu aniołów: Idźcie i wylejcie czasze gniewu Bożego na ziemię.