« Apok 16:17 Apokalipsa Jana 16:18 Apok 16:19 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I były głosy, i błyskawice, i gromy, i trzęsienie ziemie było wielkie, jakie nie było odtąd jako ludzie zstali się na ziemi, takie trzęsienie, tak wielkie.
2.WUJEK.1923I stały się błyskawice i głosy i gromy, i stało się wielkie trzęsienie ziemie, jakie nigdy nie było, odkąd ludzie byli na ziemi, takowe trzęsienie, tak wielkie.
3.RAKOW.NTI sstały się głosy, i gromy, i łyskawice; i sstało się wielkie trzęsienie ziemie, jakie nie było od kąd ludzie poczęli być na ziemi, takowe trzęsienie, tak wielkie.
4.GDAŃSKA.1881I stały się głosy i gromy, i błyskawice; i stało się wielkie trzęsienie ziemi, jakiego nigdy nie było, jako są ludzie na ziemi, trzęsienia ziemi tak wielkiego.
5.GDAŃSKA.2017I nastąpiły głosy i gromy, i błyskawice, i nastało wielkie trzęsienie ziemi, jakiego nie było, odkąd człowiek jest na ziemi, tak potężne było to trzęsienie ziemi.
6.JACZEWSKII ukazały się błyskawice, i pioruny, i grzmoty, i nastało wielkie trzęsienie ziemi, jakiego jeszcze nie było od czasu, jak ludzie zamieszkali na niej.
7.APOKALYPSIS.1905I stały się głosy i grzmoty i błyskawice, i trzęsienie ziemi stało się wielkie, jakiego nie było, odkąd ludzie powstali na ziemi, tak wielkie trzęsienie ziemi.
8.MARIAWICII stały się głosy, i gromy, i błyskawice; i stało się wielkie trzęsienie ziemi, jakie nigdy nie było, odkąd poczęli być ludzie na ziemi; takie było trzęsienie ziemi, tak wielkie.
9.DĄBR.WUL.1973I zaczęły się błyskawice i wołania, i gromy, i stało się wielkie trzęsienie ziemi, jakiego nie było nigdy, odkąd ludzie byli na ziemi: tak wielkie trzęsienie ziemi.
10.DĄBR.GR.1961I zaczęły się błyskawice i wołania, i gromy, i stało się wielkie trzęsienie ziemi, jakiego nie było nigdy, odkąd ludzie istnieli na ziemi: tak wielkie było trzęsienie ziemi.
11.TYSIĄCL.WYD5I nastąpiły błyskawice i głosy, i gromy, i nastało wielkie trzęsienie ziemi, jakiego nie było, odkąd jest człowiek na ziemi: takie trzęsienie ziemi, tak wielkie.
12.BRYTYJKAI nastąpiły błyskawice i donośne grzmoty, i wielkie trzęsienie ziemi, jakiego nie było, odkąd człowiek istnieje na ziemi; tak potężne było to trzęsienie.
13.POZNAŃSKAI zajaśniały błyskawice, i zahuczały gromy, i nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi, tak wielkie trzęsienie ziemi, jakiego nie było, odkąd jest człowiek na ziemi.
14.WARSZ.PRASKANastąpiły błyskawice, szum i grzmoty oraz trzęsienie ziemi tak wielkie, jakiego jeszcze nie było od czasu zaistnienia na ziemi człowieka.
15.KALETAI stały_się gromy i błyskawice, i głosy, i gromy; i trzęsienie_ziemi stało_się wielkie, jakiego nie było, od kiedy ludzie są na ziemi, tak_wielkie trzęsienie_ziemi, tak wielkie.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zatem pojawiły się głosy, grzmoty i błyskawice oraz stało się wielkie trzęsienie, jakiego nie było od kiedy ludzie są na ziemi; tak wielkie trzęsienie, tak wielkie.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITPo nim strzeliły błyskawice. Uderzyły gromy. Doszło też do tak silnego trzęsienia ziemi, jakiego nie było, odkąd człowiek ją zamieszkuje. Trzęsienie to było bardzo silne.
18.TOR.PRZ.I nastały głosy i gromy, i błyskawice, i nastało wielkie trzęsienie ziemi, jakiego nigdy nie było, odkąd ludzie pojawili się na ziemi, tak ogromne trzęsienie ziemi, tak wielkie.