« Apok 16:20 Apokalipsa Jana 16:21 Apok 17:1 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I grad wielki jako cętnarowy zpadł znieba na ludzi, i bluźnili ludzie Boga dla kaźni gradowej, iż wielka była barzo.
2.WUJEK.1923I wielki grad jako centnar spadł z nieba na ludzi: i bluźnili ludzie Boga dla plagi gradu, iż bardzo wielka była.
3.RAKOW.NTI grad wielki jako cetnary zstąpił z nieba na ludzi; i bluźnili ludzie Boga dla plagi gradu; iż plaga jego barzo wielka była.
4.GDAŃSKA.1881I wielki grad jako cetnarowy spadł z nieba na ludzi, i bluźnili ludzie Boga dla plagi gradu, iż plaga jego była bardzo wielka.
5.GDAŃSKA.2017I spadł z nieba na ludzi wielki grad o wadze około jednego talentu. A ludzie bluźnili Bogu z powodu plagi gradu, bo plaga ta była bardzo wielka.
6.JACZEWSKII grad niezmiernej wielkości spadł z nieba na ludzi, a oni z tego powodu bluźnili Bogu.
7.APOKALYPSIS.1905I grad wielki, jakoby wagi talentu, pada z nieba na ludzi; i bluźnili ludzie przeciw Bogu dla plagi gradu, bo wielka jest plaga jego bardzo.
8.MARIAWICII padał z nieba na ludzi grad wielki jakoby centnar; i bluźnili ludzie Bogu z powodu plagi tego gradu, bo była bardzo wielka.
9.DĄBR.WUL.1973A grad wielki wagi talentu spadł z nieba na ludzi i bluźnili ludzie Bogu z powodu plagi gradu, że jest tak bardzo wielka.
10.DĄBR.GR.1961A grad wielki wagi talentu spadł z nieba na ludzi. I bluźnili ludzie Bogu z powodu plagi gradu; bo plaga to była bardzo wielka.
11.TYSIĄCL.WYD5I grad ogromny o wadze niemal talentu spadł z nieba na ludzi. A ludzie Bogu bluźnili za plagę gradu, bo plaga jego była bardzo wielka.
12.BRYTYJKAI spadły z nieba na ludzi ogromne centnarowe kawały gradu; a ludzie bluźnili Bogu z powodu plagi gradu, gdyż plaga ta była bardzo wielka.
13.POZNAŃSKAOlbrzymi grad o wadze jakby talentu spadł z nieba na ludzi. A ludzie bluźnili Bogu z powodu plagi gradowej, bo to była bardzo ciężka plaga.
14.WARSZ.PRASKAZ nieba zaś spadł na ludzi grad rozmiarów jednego talentu. A ludzie bluźnili Bogu z powodu gradu, bo była to bardzo dotkliwa plaga.
15.KALETAI grad wielki jako cetnarowy spadł z nieba na ludzi, i bluźnili ludzie Boga dla plagi gradu, iż wielka jest plaga jego bardzo.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Spadł też z nieba na ludzi wielki grad, ważący mniej więcej talent; więc ludzie bluźnili Bogu z powodu uderzenia gradu, bo jego cios jest bardzo wielki.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITZ nieba spadł na ludzi potężny grad. Jego bryły ważyły około talentu. Ludzie natomiast z powodu tej klęski bluźnili Bogu, była ona bowiem bardzo wielka.
18.TOR.PRZ.I wielki grad, o wadze jakby talentu, spadł z nieba na ludzi; i bluźnili ludzie Bogu z powodu plagi gradu, gdyż plaga jego była bardzo wielka.