« Apok 17:2 Apokalipsa Jana 17:3 Apok 17:4 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I zaniósł mię do pustynie w duchu. I widziałem niewiastę siedzącą na zwierzu czerwcowem, pełnem imion bluźnierstwa, mając siedm głów a rogów dziesięć.
2.WUJEK.1923I zaniósł mię w duchu na puszczą. I widziałem niewiastę siedzącą na czerwonéj bestyi, pełnéj imion bluźnierstwa, mającéj siedm głów i rogów dziesięć.
3.RAKOW.NTI zaniósł mię na puszczą w duchu; i widziałem niewiastę siedzącą na bestyey barwy karmazynowej, pełnej imion bluźnierstwa, która miała siedm głów, i rogów dziesięć.
4.GDAŃSKA.1881I odniósł mię na puszczę w duchu. I widziałem niewiastę siedzącą na szarłatnoczerwonej bestyi, pełnej imion bluźnierstwa, która miała siedm głów i dziesięć rogów.
5.GDAŃSKA.2017I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I zobaczyłem kobietę siedzącą na szkarłatnej bestii pełnej imion bluźnierstwa, mającej siedem głów i dziesięć rogów.
6.JACZEWSKII anioł on przeniósł mego ducha na pustynię, i ujrzałem tam niewiastę siedzącą na szkarłatnym potworze. Potwór on przepełniony był bluźnierstwami i miał siedem głów i dziesięć rogów;
7.APOKALYPSIS.1905I odniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem niewiastę, siedzącą na bestyi szkarłatnoczerwonej, pełnej imion bluźnierstwa, mającej głów siedm i rogów dziesięć.
8.MARIAWICII zaniósł mię w duchu na puszczę, i widziałem niewiastę, siedzącą na czerwonej bestyi, pełnej imion bluźnierstwa, mającej siedem głów i rogów dziesięć.
9.DĄBR.WUL.1973I zaniósł mię w duchu na pustynię. I ujrzałem niewiastę siedzącą na purpurowej bestii, pełnej imion bluźnierczych, mającej siedem głów i dziesięć rogów.
10.DĄBR.GR.1961I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I ujrzałem niewiastę siedzącą na purpurowej bestii, pełnej imion bluźnierczych, mającej siedem głów i dziesięć rogów.
11.TYSIĄCL.WYD5I zaniósł mnie w stanie zachwycenia na pustynię. I ujrzałem Niewiastę siedzącą na Bestii szkarłatnej, pełnej imion bluźnierczych, mającej siedem głów i dziesięć rogów.
12.BRYTYJKAI zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion; mającym siedem głów i dziesięć rogów.
13.POZNAŃSKAI zaniósł mnie w stanie zachwycenia na pustynię. I ujrzałem Niewiastę siedzącą na Bestii szkarłatnej, pełnej imion bluźnierczych, mającej siedem głów i dziesięć rogów.
14.WARSZ.PRASKAI zaniósł mnie, gdy byłem w zachwycie, na pustynię, gdzie zobaczyłem Niewiastę siedzącą na Bestii czerwonej, całej okrytej bluźnierczymi imionami i mającej siedem głów oraz dziesięć rogów.
15.KALETAI odniósł mię na pustynię w duchu. I widziałem niewiastę siedzącą na bestii szkarłatnej, pełnej imion bluźnierstwa, [która] miała głów siedem i rogów dziesięć.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.I w Duchu zabrał mnie na pustkowie. Więc ujrzałem kobietę siedzącą na szkarłatnej, pełnej imion bluźnierstwa bestii, która ma siedem głów i dziesięć rogów.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITI przeniósł mnie w duchu na pustkowie. Tam zobaczyłem kobietę. Siedziała na szkarłatnej bestii, pełnej bluźnierczych imion. Bestia ta miała siedem głów i dziesięć rogów.
18.TOR.PRZ.2023I przeniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem kobietę siedzącą na szkarłatnym dzikim zwierzęciu, które jest pełne bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów.