« Apok 18:13 Apokalipsa Jana 18:14 Apok 18:15 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I owoce żądze twej dusze poszły od ciebie, i wszelkie sytości, i świetności poszły od ciebie, a już ich potym nienajdziesz.
2.WUJEK.1923I owoce pożądliwości dusze twéj odeszły od ciebie, i wszystkie rzeczy tłuste i świetne, zginęły od ciebie, ani ich już daléj znajdą.
3.RAKOW.NTI owoc pożądliwości dusze twej odszedł od ciebie, i wszytki rzeczy tłuste i świetne odeszły od ciebie, ani ich dalej najdziesz.
4.GDAŃSKA.1881I owoce pożądliwości duszy twojej odeszły od ciebie, i wszystkie rzeczy tłuste i świetne odeszły od ciebie, a tych rzeczy już więcej nie znajdziesz.
5.GDAŃSKA.2017Owoce, których pożądała twoja dusza, opuściły ciebie i wszystko, co tłuste i świetne, opuściło ciebie i już nigdy tego nie znajdziesz.
6.JACZEWSKII wszystko, czego pożądała dusza twoja odjętem będzie od ciebie; wszystko tłuste i piękne utracisz i już tego więcej nie znajdziesz.
7.APOKALYPSIS.1905„I owoce pożądliwości duszy twojej odeszły od ciebie, i wszystkie rzeczy tłuste i błyszczące odeszły od ciebie, i już więcej nie znajdziesz ich”.
8.MARIAWICII owoc, pożądany przez duszę twoją, odszedł od ciebie; i wszystkie rzeczy tłuste i świetne zginęły dla ciebie i już ich więcej nie znajdziesz.
9.DĄBR.WUL.1973Owoce pożądliwości duszy twojej odeszły od ciebie, wszystko, co tłuste i wspaniałe, zginęło dla ciebie i już tego nigdy nie znajdziesz.
10.DĄBR.GR.1961Owoce pożądliwości duszy twojej odeszły od ciebie, wszystko co tłuste i wspaniałe, zginęło dla ciebie; i nigdy więcej nie powróci.
11.TYSIĄCL.WYD5Dojrzały owoc, pożądanie twej duszy, oddalił się od ciebie, i przepadły dla ciebie wszystkie rzeczy wyborne i świetne, i już ich nie znajdą.
12.BRYTYJKAI owoce, których pożądała dusza twoja przepadły dla ciebie, i wszystko, co się lśni i błyszczy, zginęło dla ciebie, i nigdy już ich nie będzie.
13.POZNAŃSKADojrzały owoc, pożądanie twej duszy, odszedł od ciebie, i przepadły dla ciebie wszystkie rzeczy wyborne i świetne, i już ich nie znajdą.
14.WARSZ.PRASKAOdeszły na zawsze owoce, które tak bardzo radowały twoje serce, stały się bezpowrotnie niedostępne dla ciebie wszystkie wspaniałości i przepych.
15.KALETAI owoce twojej pożądliwości duszy odeszły od ciebie, i wszystkie [rzeczy] tłuste i świetne zginęły od ciebie, a już_więcej tych [rzeczy] nie znajdziesz.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Odeszły od ciebie owoce pożądania twej duszy, oraz odeszło wszystko tłuste i wspaniałe; zatem więcej ich już nie znajdziesz.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITPrzepadł ci dojrzały owoc pożądań twojej duszy. Przepadło wszystko, co tłuste i lśniące - nie można już tego znaleźć.
18.TOR.PRZ.2023A dojrzały owoc pożądliwości twojej duszy odszedł od ciebie i odeszły od ciebie wszystkie rzeczy wystawne i wspaniałe, których już więcej nie znajdziesz.