« Apok 19:11 Apokalipsa Jana 19:12 Apok 19:13 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Oczy lepak jego jako płomień ognia; a na głowie jego korony mnogie, mając imię napisane, którego żaden nie wie jedno sam.
2.WUJEK.1923A oczy jego jako płomień ogniowy, a na głowie jego wiele koron, mając imię napisane, którego nikt nie wie, jedno sam.
3.RAKOW.NTA oczy jego jako płomień ognia, a na głowie jego koron wiele; mając imię napisane, którego nikt niewie jedno on sam.
4.GDAŃSKA.1881A oczy jego były jako płomień ognia, a na głowie jego wiele koron; i miał imię napisane, którego nikt nie zna, tylko on sam.
5.GDAŃSKA.2017Jego oczy były jak płomień ognia, a na jego głowie było wiele koron. I miał wypisane imię, którego nikt nie zna, tylko on sam.
6.JACZEWSKIOczy jego jako płomień ognia, a na głowie jego wiele koron: ma on wypisane swe imię, które on sam tylko odczytać potrafi.
7.APOKALYPSIS.1905oczy zaś jego jako płomień ognia, a na głowie jego koron wiele; a ma imię napisane, którego nikt nie zna, jak tylko on;
8.MARIAWICIA oczy Jego – jako płomień ognia, i na głowie Jego bardzo wiele koron; a miał napisane Imię, którego nikt nie wie, jedno On Sam.
9.DĄBR.WUL.1973A oczy jego jako płomień ognia, na głowie jego koron wiele i imię ma wypisane, którego nikt nie zna, jeno on.
10.DĄBR.GR.1961Oczy jego, to ogień gorejący, a na głowie jego diademów wiele. I imię ma wypisane, którego nikt nie zna, tylko on.
11.TYSIĄCL.WYD5Oczy Jego jak płomień ognia, a na Jego głowie wiele diademów. Ma wypisane imię, którego nikt nie zna prócz Niego.
12.BRYTYJKAOczy zaś jego jak płomień ognia, a na głowie jego liczne diademy. Imię swoje miał wypisane, lecz nie znał go nikt, tylko on sam.
13.POZNAŃSKAOczy Jego jak płomień ognia, a na Jego głowie wiele diademów. Ma wypisane imię, którego nikt nie zna oprócz Niego.
14.WARSZ.PRASKAOczy Jego były jakby dwa ogniste płomienie, na głowie miał wiele diademów oraz wypisane imię, którego jednak nikt nie zna prócz Niego.
15.KALETAA oczy jego [były] płomień ognia, a na głowie jego diademów wiele; mający imię, [którego nikt nie] zna, jeśli nie on_sam;
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A Jego oczy jak płomień ognia, a na Jego głowie liczne diademy. Ma także napisane Imię, którego nikt nie zna, tylko On sam.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITJego oczy przypominały płomień ognia. Głowę zdobiły liczne diademy. Miał też wypisane imię, nieznane nikomu poza Nim samym.
18.TOR.PRZ.2023A oczy Jego jak płomień ognia, i na głowie Jego wiele koron; ma napisane imię, którego nikt nie zna, tylko On sam.