« Apok 19:17 Apokalipsa Jana 19:18 Apok 19:19 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Przydźcie a zbierzcie się na wieczerzą wielkiego Boga. Abyście jedli mięsa królów Hetmanów, i mięsa silnych, i mięsa końskie, i siedzących na nich, i mięsa wszech swobodnych i niewolników, małych i wielkich.
2.WUJEK.1923Abyście jedli ciała królów i ciała tysiączników i ciała mocarzów, i ciała koni i siedzących na nich i ciała wszystkich wolnych i niewolników i małych i wielkich.
3.RAKOW.NTAbyście jedli ciała Królów, i ciała Rotmistrzów, i ciała mocarzów, i mięsa koni, i siedzących na nich, i ciała wszytkich wolnych i niewolników, i małych i wielkich!
4.GDAŃSKA.1881Abyście jedli ciała królów i ciała hetmanów, i ciała mocarzy, i ciała koni, i siedzących na nich, i ciała wszystkich wolnych i niewolników, i małych, i wielkich.
5.GDAŃSKA.2017Aby jeść ciała królów, ciała wodzów i ciała mocarzy, ciała koni i ich jeźdźców, i ciała wszystkich: wolnych i niewolników, małych i wielkich.
6.JACZEWSKIbędziecie zjadać ciała królów, i trybunów, i mocarzów, i ciała koni i tych, którzy na nich siedzą, i ciała wszystkich wolnych i niewolników, i małych i wielkich.
7.APOKALYPSIS.1905abyście jedli ciała królów, i ciała tysiączników, i ciała potężnych, i ciała koni i siedzących na nich, i ciała wszystkich wolnych i niewolników, i małych i wielkich”.
8.MARIAWICIżebyście jedli ciała królów, i ciała tysiączników, i ciała mocarzy, i ciała koni, i siedzących na nich, i ciała wszystkich wolnych i niewolników, i małych i wielkich!
9.DĄBR.WUL.1973abyście jadły ciała królów i ciała wodzów, ciała mocarzy i ciała koni, i jeźdźców, ciała wszystkich wolnych i niewolników, małych i wielkich.
10.DĄBR.GR.1961Będziecie jadły ciała królów i ciała wodzów, ciała mocarzy i ciała koni i jeźdźców, ciała wszystkich wolnych i niewolników, małych i wielkich.
11.TYSIĄCL.WYD5aby pożreć trupy królów, trupy wodzów i trupy mocarzy, trupy koni i tych, co ich dosiadają, trupy wszystkich - wolnych i niewolników, małych i wielkich!
12.BRYTYJKABy jeść ciała królów i ciała wodzów, i ciała mocarzy, i ciała koni oraz ich jeźdźców, i ciała wszystkich wolnych i niewolników, małych i wielkich.
13.POZNAŃSKAaby pożreć trupy królów, trupy wodzów i trupy mocarzy, trupy koni i tych, co ich dosiadają, trupy wszystkich: wolnych i niewolników, małych i wielkich!"
14.WARSZ.PRASKABędziecie mogły nasycić się trupami królów, trupami wodzów, trupami możnych tego świata, trupami koni i tych, którzy ich dosiadają, trupami wszystkich – zarówno wolnych, jak i niewolników, małych i wielkich.
15.KALETAAbyście jedli ciała królów i ciała hetmanów, i ciała mocarzy, i ciała koni, i siedzących na nich, i ciała wszystkich wolnych i niewolników, i małych, i wielkich.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.byście zjedli cielesne natury władców, cielesne natury tysiączników, cielesne natury silnych, cielesne natury koni oraz tych, co na nich siedzą, cielesne natury wszystkich wolnych, lecz także niewolników, małych i wielkich.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITBędziecie jeść zwłoki królów, wodzów, mocarzy, koni i ich jeźdźców, wszystkich wolnych i niewolników, małych oraz wielkich.
18.TOR.PRZ.Abyście jedli ciała królów i ciała wodzów, i ciała mocarzy, i ciała koni, i tych, którzy siedzą na nich, i ciała wszystkich wolnych, a także i niewolników, małych i wielkich.