« Apok 20:8 Apokalipsa Jana 20:9 Apok 20:10 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I wystąpili na szerokość ziemie, i ostąpili ostróg świętych, i miasto miłe. Lecz zstąpił ogień od Boga znieba, i pożarł je.
2.WUJEK.1923I zstąpił ogień od Boga z nieba i pożarł je.
3.RAKOW.NTI wstąpili na szerokość ziemie, i obtoczyli obóz świętych, i miasto umiłowane; i zstąpił ogień od Boga z nieba, i pożarł je.
4.GDAŃSKA.1881I wstąpili na szerokość ziemi i otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane. Ale zstąpił ogień od Boga z nieba i pożarł je.
5.GDAŃSKA.2017I wyszli na szerokość ziemi, otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane. Zstąpił jednak ogień od Boga z nieba i pochłonął ich.
6.JACZEWSKIAle Pan Bóg spuści na nich ogień z nieba i spali ich,
7.APOKALYPSIS.1905I wystąpili na szerokość ziemi, i otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane. I zstąpił ogień od Boga z nieba, i pożarł ich;
8.MARIAWICII wstąpili na szerokość ziemi i otoczyli Obóz Świętych i Miasto Umiłowane. I spadł ogień od Boga z nieba i pożarł ich,
9.DĄBR.WUL.1973I wstąpili na rozległość ziemi, i otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane. I zstąpił ogień od Boga z nieba, i pochłonął ich.
10.DĄBR.GR.1961Ale spadł ogień (od Boga) z nieba i pochłonął ich.
11.TYSIĄCL.WYD5Wyszli oni na powierzchnię ziemi i otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane; a zstąpił ogień od Boga z nieba i pochłonął ich.
12.BRYTYJKAI ruszyli na ziemię jak długa i szeroka, i otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane. I spadł z nieba ogień, i pochłonął ich.
13.POZNAŃSKAI rozlali się jak ziemia szeroka i otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane. A od Boga z nieba zstąpił ogień i pochłonął ich.
14.WARSZ.PRASKAWyszli wszyscy na rozległy ląd i otoczyli obóz świętych oraz ich umiłowane miasto. Lecz oto zstąpił z nieba od Boga ogień i pochłonął wszystkich.
15.KALETAI wstąpili na szerokość ziemi i otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane. Ale zstąpił
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Więc wyrośli na powierzchni ziemi i okrążyli zastęp świętych oraz umiłowane miasto. A od Boga zszedł ogień z Nieba i ich pochłonął.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITWyruszą oni ławą szeroką jak ziemia, otoczą obóz świętych i ukochane miasto, lecz pochłonie ich ogień, który spadnie z nieba.
18.TOR.PRZ.I wstąpili na szerokość ziemi, i otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane. I zstąpił ogień z nieba od Boga i pochłonął ich.