« Apok 21:1 Apokalipsa Jana 21:2 Apok 21:3 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I miasto wielkie Jeruzalem nowe widziałem, które zstąpiło od Boga znieba, zgotowane, jako oblubienicę ubraną mężowi swemu.
2.WUJEK.1923A ja, Jan, widziałem święte miasto Jeruzalem nowe, zstępujące z nieba od Boga, zgotowane jako oblubienicę ubraną mężowi swemu.
3.RAKOW.NTA ja Jan widziałem ono święte miasto Jeruzalem nowe, zstępujące od Boga z nieba zgotowane, jako Oblubienicę ochędożoną mężowi swemu.
4.GDAŃSKA.1881A ja Jan widziałem ono święte miasto, Jeruzalem nowe, zstępujące z nieba od Boga zgotowane, jako oblubienicę ubraną mężowi swemu.
5.GDAŃSKA.2017A ja, Jan, zobaczyłem święte miasto, nowe Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga, przygotowane jak oblubienica przyozdobiona dla swego męża.
6.JACZEWSKII ja, Jan, widziałem święte miasto, nową Jerozolimę, zstępującą z nieba od Boga. Była ona przybrana jako oblubienica do ślubu.
7.APOKALYPSIS.1905A ja, Jan, widziałem miasto owe święte, Jerozolimę nową, zstępującą od Boga z nieba, przygotowaną jak oblubienica, przystrojona dla męża swojego.
8.MARIAWICII ja, Jan widziałem Święte Miasto, Nowe Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga, przygotowane jako Oblubienicę ubraną Mężowi Swemu.
9.DĄBR.WUL.1973A ja, Jan, ujrzałem święte miasto, Jeruzalem nowe, zstępujące z nieba od Boga, gotowe jak oblubienica strojna dla męża swego.
10.DĄBR.GR.1961I miasto święte, Jeruzalem nowe, ujrzałem zstępujące z nieba, od Boga, gotowe jak oblubienica strojna dla męża swego.
11.TYSIĄCL.WYD5I Miasto Święte - Jeruzalem Nowe ujrzałem zstępujące z nieba od Boga, przystrojone jak oblubienica zdobna w klejnoty dla swego męża.
12.BRYTYJKAI widziałem miasto święte, nowe Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga, przygotowane jak przyozdobiona oblubienica dla męża swego.
13.POZNAŃSKAI Miasto Święte - Nowe Jeruzalem ujrzałem zstępujące z nieba od Boga, przystrojone jak oblubienica zdobna w klejnoty dla swego męża.
14.WARSZ.PRASKAI zobaczyłem Święte Miasto, nową Jerozolimę zstępującą z nieba od Boga. Była przystrojona jak oblubienica, która czyni się piękną dla swego oblubieńca.
15.KALETAI miasto święte, Jeruzalem nowe, widziałem zstępujące z nieba od Boga zgotowane, jako oblubienicę ozdobioną mężowi swemu.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A ja, Jan, zobaczyłem święte miasto nową Jerozolimę, schodzącą z Nieba, od Boga; przygotowaną jak przystrojona dla swego męża synowa.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITZobaczyłem też święte miasto, nową Jerozolimę. Zstępowała ona z nieba od Boga. Przygotowana była jak panna młoda, wystrojona dla swego męża.
18.TOR.PRZ.A ja, Jan, widziałem miasto święte, Nowe Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga, które jest przygotowane jako oblubienica przyozdobiona dla swojego męża.