« Apok 21:22 Apokalipsa Jana 21:23 Apok 21:24 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A miasto niepotrzebuje słońca, ani miesiąca, aby świecili jemu. Bo sława Boża oświeciła je, a kaganiec jego baranek.
2.WUJEK.1923(21:24) A miasto nie potrzebuje słońca ani księżyca, aby świeciły w niem, albowiem jasność Boża oświeciła je, a świeca jego jest Baranek.
3.RAKOW.NTI ono miasto nie ma potrzeby słońca ani księżyca, aby świeciły w nim; abowiem chwała Boża oświeciła je, a świecą jego jest Baranek.
4.GDAŃSKA.1881A nie potrzebuje to miasto słońca ani księżyca, aby świeciły w niem; albowiem chwała Boża oświeciła je, a świecą jego jest Baranek.
5.GDAŃSKA.2017A miasto nie potrzebuje słońca ani księżyca, aby świeciły w nim, bo oświetla je chwała Boga, a jego lampą jest Baranek.
6.JACZEWSKIAni słońca, ani księżyca to miasto nie potrzebuje: jasnością jego jest Bóg; światłem jego Baranek.
7.APOKALYPSIS.1905A miasto nie potrzebuje słońca, ani księżyca, aby świeciły w niem: bo chwała Boga oświecała je, i świecznikiem jego baranek.
8.MARIAWICIA to Miasto nie potrzebuje słońca ani księżyca, aby w niem świeciły, albowiem jasność Boża oświeciła je i światłością jego jest Baranek.
9.DĄBR.WUL.1973I miasto nie potrzebuje słońca ani księżyca, aby w nim świeciły. Albowiem jasność Boża oświeciła je, a Baranek jest pochodnią jego.
10.DĄBR.GR.1961I miasto nie potrzebuje słońca ani księżyca, aby mu świeciły. Albowiem chwała Boża oświeca je, a Baranek jest pochodnią jego.
11.TYSIĄCL.WYD5I Miastu nie trzeba słońca ni księżyca, by mu świeciły, bo chwała Boga je oświetliła, a jego lampą - Baranek.
12.BRYTYJKAA miasto nie potrzebuje ani słońca ani księżyca, aby mu świeciły; oświetla je bowiem chwała Boża, a lampą jego jest Baranek.
13.POZNAŃSKAMiastu nie trzeba słońca ani księżyca, by mu świeciły, bo jasność Boża je oświetliła, a lampą jego - Baranek.
14.WARSZ.PRASKAA Miastu niepotrzebne już ani słońce, ani księżyc, żeby je oświetlały. Rozjaśnia je bowiem majestat Boga, a jego lampą jest Baranek.
15.KALETAA miasto nie ma potrzeby słońca ani księżyca, aby świeciły mu; albowiem chwała Boża oświeciła je, a świecą jego Baranek.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Miasto nie ma także potrzeby słońca, ani księżyca, aby mu świeciły, bo oświetliła je chwała Boga, a jego lampą jest Baranek.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITMiasto nie potrzebuje też słońca ani księżyca, aby mu świeciły. Oświetla je chwała Boga, a jego lampą - Baranek.
18.TOR.PRZ.A miasto nie potrzebuje słońca ani księżyca, aby w nim świeciły, oświeca je bowiem chwała Boga, a lampą jego jest Baranek.