« Apok 21:2 Apokalipsa Jana 21:3 Apok 21:4 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I usłyszałem głos wielki znieba mówiący: Oto namiot Boży zludźmi, i przebywać będzie znimi, a ci ludźmi jego będą, a sam Bóg znimi będzie ich Bogiem.
2.WUJEK.1923I słyszałem głos wielki z stolice, mówiący: Oto przybytek Boży z ludźmi, i będzie mieszkał z nimi. A oni będą ludem jego, a sam Bóg z nimi będzie Bogiem ich.
3.RAKOW.NTI słyszałem głos wielki z nieba, mówiący: Oto przybytek Boży jest z ludźmi, i będzie mieszkał z nimi, a oni ludem jego będą, a sam Bóg będzie z nimi, Bóg ich!
4.GDAŃSKA.1881I słyszałem głos wielki z nieba mówiący: Oto przybytek Boży z ludźmi, i będzie mieszkał z nimi; a oni będą ludem jego, a sam Bóg będzie z nimi, będąc Bogiem ich.
5.GDAŃSKA.2017I usłyszałem donośny głos z nieba: Oto przybytek Boga jest z ludźmi i będzie mieszkał z nimi. Oni będą jego ludem, a sam Bóg będzie z nimi i będzie ich Bogiem.
6.JACZEWSKII od tronu Bożego słyszałem wychodzący wielki głos, który mówił: "Oto przybytek, w którym Bóg z ludźmi zamieszka: oni będą mu ludem jego, a on będzie im Bogiem ich.
7.APOKALYPSIS.1905I słyszałem głos wielki z nieba mówiący: „Oto przybytek Boga z ludźmi, i mieszkać będzie z nimi; a oni ludem jego będą, i sam Bóg będzie z nimi, Bóg ich.
8.MARIAWICII słyszałem głos wielki z Nieba ze Stolicy mówiący: Oto przybytek Boży z ludźmi: i będzie mieszkał Bóg z nimi, i oni będą ludem Jego, i Sam Bóg z nimi będzie ich Bogiem.
9.DĄBR.WUL.1973I usłyszałem z tronu głos donośny mówiący: Oto przybytek Boga z ludźmi i zamieszka z nimi. Oni będą ludem jego, a sam Bóg z nimi będzie ich Bogiem.
10.DĄBR.GR.1961I usłyszałem z tronu głos donośny, mówiący: Oto przybytek Boga wśród ludzi. (Bóg) zamieszka z nimi, a oni będą jego ludem. Sam Bóg z nimi będzie
11.TYSIĄCL.WYD5I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie BOGIEM Z NIMI.
12.BRYTYJKAI usłyszałem donośny głos z tronu mówiący: Oto przybytek Boga między ludźmi! I będzie mieszkał z nimi, a oni będą ludem jego, a sam Bóg będzie z nimi.
13.POZNAŃSKAI usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: "Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie BOGIEM Z NIMI.
14.WARSZ.PRASKAWtedy usłyszałem głos donośny wychodzący od tronu: Oto przybytek Boga wśród ludzi. Zamieszka razem z nimi. Oni staną się Jego narodem, a On będzie Bogiem z nimi.
15.KALETAI głos wielki ze stolicy mówiący: Oto przybytek Boży z ludźmi, i będzie_mieszkał z nimi; a oni ludem jego będą, sam Bóg będzie z nimi.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Usłyszałem też wielki głos z Nieba, który mówił: Oto przybytek Boga wśród ludzi; i będzie mieszkał pośród nich, a oni będą Jego plemionami; sam Bóg, ich Bóg będzie wśród nich.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITI usłyszałem donośny głos. Rozległ się od strony tronu. Głosił:Oto namiot spotkania Boga oraz ludzi! Będzie z nimi mieszkał. Oni będą Mu ludem. A będzie z nimi sam Bóg - ich Bóg.
18.TOR.PRZ.I słyszałem potężny głos z nieba, mówiący: Oto przybytek Boga z ludźmi, i zamieszka z nimi; a oni będą Jego ludem, i sam Bóg będzie z nimi – ich Bóg.