« Apok 22:15 Apokalipsa Jana 22:16 Apok 22:17 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Ja Jesus posłałem anioła mego oświadczyć wam to we zborzech. Ja jestem korzeń i ród Dawidów, gwiazda światła i jutrzenna.
2.WUJEK.1923Ja, Jezus, posłałem Anioła mego, aby to wam świadczył w kościelech. Jam jest korzeń i naród Dawidów, gwiazda jasna i zaranna.
3.RAKOW.NTJa Jezus posłałem Anioła mego aby świadczył wam o rzeczach tych we Zborzech. Jam jest korzeń i rodzaj Dawidów, gwiazda jasna i zaranna.
4.GDAŃSKA.1881Ja Jezus posłałem Anioła mojego, aby wam świadczył o tych rzeczach we zborach. Jam jest korzeń i rodzaj on Dawidowy, gwiazda jasna i poranna.
5.GDAŃSKA.2017Ja, Jezus, posłałem mojego anioła, aby wam świadczył o tym w kościołach. Ja jestem korzeniem i potomkiem Dawida, jasną gwiazdą poranną.
6.JACZEWSKIJa, Jezus, posłałem anioła mojego, aby wam w kościołach to wszystko oznajmił. Jam jest Ojciec i Potomek Dawida; jam jest jasna Gwiazda, Gwiazda poranna."
7.APOKALYPSIS.1905Ja, Jezus, posłałem anioła mojego, ażeby świadczył wam o tych rzeczach w zborach. Jam jest latorośl i pokolenie Dawida, gwiazda owa jasna i zaranna.
8.DĄBR.WUL.1973Ja, Jezus, posłałem Anioła mego, aby wam o tym świadczył w Kościołach. Jam jest potomek i syn Dawida, gwiazda zaranna i jaśniejąca.
9.DĄBR.GR.1961Ja, Jezus, posłałem Anioła mego, aby wobec was dał świadectwo o tym w kościołach. Jam jest potomek i syn Dawida, gwiazda świetlista, gwiazda zaranna.
10.TYSIĄCL.WYD5Ja, Jezus, posłałem mojego anioła, by wam zaświadczyć o tym, co dotyczy Kościołów. Ja jestem Odrośl i Potomstwo Dawida, Gwiazda świecąca, poranna.
11.BRYTYJKAJa, Jezus, wysłałem anioła mego, by poświadczył wam to w zborach. Jam jest korzeń i ród Dawidowy, gwiazda jasna poranna.
12.POZNAŃSKAJa, Jezus, posłałem mojego anioła, aby wam świadczyć o tym, co dotyczy Kościoła. Jam jest Odrośl i Potomstwo Dawida, Jasna gwiazda poranna".
13.WARSZ.PRASKAJa, Jezus, posłałem mego anioła, aby wydał świadectwo o tym, co powinny wiedzieć Kościoły. Ja jestem Odroślą i Potomkiem Dawida. Gwiazdą – Jutrzenką.
14.KALETAJa, Jezus, posłałem anioła mojego, [aby] świadczył wam [o] tych [rzeczach] we zborach. Ja jestem korzeń i rodzaj Dawidowy, gwiazda jasna poranna.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Ja, Jezus, posłałem mojego anioła, aby wam to zaświadczyć w zgromadzeniach wybranych. Ja jestem korzeń i ród Dawida, lśniąca gwiazda poranna.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITJa, Jezus, posłałem mojego anioła, aby o tym wszystkim złożył wam świadectwo skierowane do kościołów. Ja jestem Korzeniem i Rodem Dawida, Gwiazdą Jasną, Poranną.
17.TOR.NOWE.PRZ.Ja, Jezus, posłałem mojego anioła, aby wam świadczył o tych wydarzeniach w zborach. Ja jestem korzeń i ród Dawida, gwiazda jasna i poranna.