« Apok 6:12 Apokalipsa Jana 6:13 Apok 6:14 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I gwiazdy (niebieskie) pospadały na ziemię, jako figa rzuca owoce swoje, od wielkiego wiatru poruszona.
2.WUJEK.1923A gwiazdy z nieba upadły na ziemię, jak drzewo figowe zrzuca niedojrzałe figi swoje, gdy od wiatru wielkiego bywa zatrzęsione.
3.RAKOW.NTA gwiazdy niebieskie upadły na ziemię, jako figa zrzuca owoce swe niedostałe, od wiatru wielkiego zachwiana.
4.GDAŃSKA.1881A gwiazdy niebieskie padały na ziemię, tak jako drzewo figowe zrzuca z siebie figi swoje niedostałe, gdy od wiatru wielkiego bywa zachwiane.
5.GDAŃSKA.2017Gwiazdy niebieskie spadły na ziemię, podobnie jak drzewo figowe zrzuca niedojrzałe figi, gdy potrząśnie nim gwałtowny wiatr.
6.JACZEWSKIi gwiazdy z nieba spadały na ziemię, jako niedojrzałe figi, które gwałtowny wiatr otrząsa.
7.APOKALYPSIS.1905a gwiazdy nieba padały na ziemię, jak figa zrzuca niedoszłe zawiązki swoje, wielkim wiatrem wstrząśnięta;
8.MARIAWICIi gwiazdy niebieskie pospadały na ziemię, tak jako drzewo figowe zrzuca niedojrzałe figi swoje, gdy je wielki wiatr trzęsie.
9.DĄBR.WUL.1973A gwiazdy spadły z nieba na ziemię jako drzewo figowe, gdy wstrząśnięte wiatrem wielkim zrzuca niedojrzałe owoce swoje.
10.DĄBR.GR.1961A gwiazdy niebios spadły na ziemię, tak jak drzewo figowe, wstrząśnięte wiatrem wielkim, zrzuca niedojrzałe owoce swoje.
11.TYSIĄCL.WYD5I gwiazdy spadły z nieba na ziemię, podobnie jak figowiec wstrząsany silnym wiatrem zrzuca na ziemię niedojrzałe owoce.
12.BRYTYJKAI gwiazdy niebieskie spadły na ziemię, podobnie jak drzewo figowe zrzuca figi swoje, gdy wiatr gwałtowny nim potrząśnie;
13.POZNAŃSKAI gwiazdy spadły z nieba na ziemię, tak jak drzewo figowe wstrząsane silnym wiatrem zrzuca na ziemię swe niedojrzałe owoce.
14.WARSZ.PRASKAGwiazdy spadały na ziemię, podobnie jak niedojrzałe jeszcze owoce spadają z drzewa figowego potrząsanego silnym wiatrem.
15.KALETAA gwiazdy niebieskie padały na ziemię, jako drzewo_figowe zrzuca figi_niedojrzałe swoje, [gdy] od wiatru wielkiego bywa_zachwiane.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Także gwiazdy Nieba spadały ku ziemi, podobnie jak wstrząsany przez wielki wiatr figowiec zrzuca swe niedojrzałe figi.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITZ nieba na ziemię zaczęły spadać gwiazdy, jak niedojrzałe figi, gdy rozszalały wiatr targa figowcami.
18.TOR.PRZ.I gwiazdy nieba spadły na ziemię, jak potrząsany przez gwałtowny wiatr figowiec zrzuca z siebie swoje niedojrzałe figi.