« Sęd 12:13 Księga Sędziów 12:14 Sęd 12:15 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923(13:13b) który miał czterdzieści synów, a trzydzieści wnuków z nich, wsiadających na siedmdziesiąt źrebców oślic; a sądził Izraela ośm lat:
2.GDAŃSKA.1881A ten miał czterdzieści synów, i trzydzieści wnuków, którzy jeździli na siedemdziesięciu oślętach; i sądził Izraela przez osiem lat.
3.GDAŃSKA.2017Miał on czterdziestu synów i trzydziestu wnuków, którzy jeździli na siedemdziesięciu oślętach. Sądził on Izraela przez osiem lat.
4.CYLKOWMiał on czterdzieści synów i trzydziestu wnuków, jeżdżących na siedmdziesięciu źrebcach oślich. Sądził on Izraelitów przez ośm lat.
5.KRUSZYŃSKIMiał on czterdziestu synów i trzydziestu wnuków, jeżdżących na siedmdziesięciu źrebcach oślich. Sądził Izraelem przez osiem lat.
6.TYSIĄCL.WYD5Miał on czterdziestu synów i trzydziestu wnuków, którzy jeździli na siedemdziesięciu oślętach. Sprawował on sądy nad Izraelem przez osiem lat.
7.BRYTYJKAMiał on czterdziestu synów i trzydziestu wnuków, którzy jeździli na siedemdziesięciu oślich ogierach; ten sądził Izraela przez osiem lat.
8.POZNAŃSKAMiał on czterdziestu synów i trzydziestu wnuków, którzy jeździli na siedemdziesięciu młodych osłach. Był on Sędzią Izraela przez osiem lat.
9.WARSZ.PRASKAMiał on czterdziestu synów i trzydziestu wnuków, którzy jeździli na siedemdziesięciorgu oślątek. Był sędzią w Izraelu przez osiem lat.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Miał on czterdziestu synów i trzydziestu wnuków, jeżdżących na siedemdziesięciu oślich źrebcach. On sądził Israelitów przez osiem lat.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITMiał on czterdziestu synów i trzydziestu wnuków, którzy jeździli na siedemdziesięciu oślich ogierach. Przewodził on Izraelowi przez osiem lat.