« Sęd 13:19 Księga Sędziów 13:20 Sęd 13:21 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923A gdy występował płomień ołtarza ku niebu, Aniół Pański wstąpił pospołu w płomieniu: co gdy ujrzeli Manue i żona jego, upadli na twarzy swe na ziemię.
2.GDAŃSKA.1881A gdy wstępował płomień z ołtarza ku niebu, tedy wstąpił Anioł Pański w płomieniu ołtarzowym, a Manue, i żona jego widząc to, upadli na twarze swe na ziemię.
3.GDAŃSKA.2017A gdy płomień wznosił się z ołtarza ku niebu, wtedy Anioł PANA wstąpił w płomień ołtarza, a Manoach i jego żona, widząc to, upadli na twarze na ziemię.
4.CYLKOWStało się mianowicie, gdy wzniósł się płomień z ofiarnicy ku niebu, że wstąpił anioł Wiekuistego w płomieniu ofiarnicy, co widząc Manoach i żona jego padli obliczem swem na ziemię.
5.KRUSZYŃSKII stało się, gdy uniósł się płomień z ołtarza ku niebu, anioł Boży wstąpił w płomień ołtarza. Widząc to Manoah i żona jego, padli na twarze swoje na ziemię.
6.TYSIĄCL.WYD5Gdy płomień unosił się z ołtarza ku niebu, Anioł Pański wstąpił w płomień ołtarza, a Manoach i jego żona, widząc to, padli twarzą na ziemię.
7.BRYTYJKAGdy płomień buchnął znad ołtarza ku niebu, także anioł Pański wzniósł się w płomieniu ołtarzowym w górę. Toteż Manoach i jego żona widząc to, upadli na swoje twarze na ziemię.
8.POZNAŃSKAA kiedy płomień ołtarza wznosił się ku niebiosom, uniósł się też anioł Jahwe w płomieniu z ołtarza. A Manoach i jego żona, widząc to, upadli twarzą na ziemię.
9.WARSZ.PRASKAKiedy mianowicie płomienie wznosiły się z ołtarza ku niebu, uniósł się też anioł Jahwe w płomieniach znad ołtarza. Zobaczywszy to Manoach i jego żona upadli na twarz.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Stało się mianowicie, że gdy płomień z ofiarnicy wzniósł się ku Niebu, także anioł WIEKUISTEGO wszedł w płomieniu z ofiarnicy, co widząc Manoach i jego żona padli swoim obliczem na ziemię.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITOtóż, gdy płomień wzniósł się znad ołtarza ku niebu, Anioł PANA wzbił się w tym płomieniu w górę! Manoach i jego żona, widząc to, upadli twarzami ku ziemi.