« Sęd 13:2 Księga Sędziów 13:3 Sęd 13:4 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Któréj się ukazał Aniół Pański i rzekł do niéj: Niepłodnaś jest i bez dziatek: ale poczniesz i porodzisz syna.
2.GDAŃSKA.1881I ukazał się Anioł Pański onej niewieście, a rzekł do niej: Otoś teraz niepłodną, aniś rodziła; ale poczniesz i porodzisz syna.
3.GDAŃSKA.2017I Anioł PANA ukazał się tej kobiecie, i powiedział do niej: Oto jesteś niepłodna i nie rodziłaś, ale poczniesz i urodzisz syna.
4.CYLKOWI ukazał się anioł Wiekuistego owej niewieście i rzekł do niej: Oto niepłodną jesteś a nie rodziłaś, ale poczniesz i urodzisz syna.
5.KRUSZYŃSKIAnioł Boży ukazał się tej niewieście i rzekł do niej: "Oto jesteś bezpłodną i nie rodziłaś; poczniesz jednak i porodzisz syna.
6.TYSIĄCL.WYD5Anioł Pański ukazał się owej kobiecie, mówiąc jej: Oto teraz jesteś niepłodna i nie rodziłaś, ale poczniesz i porodzisz syna.
7.BRYTYJKAKobiecie tej ukazał się anioł Pański i rzekł do niej: Oto ty jesteś niepłodna i nie rodziłaś, ale poczniesz i porodzisz syna.
8.POZNAŃSKAKobiecie tej ukazał się anioł Jahwe i rzekł do niej: - Niepłodna jesteś i nie rodziłaś dotąd. Ale poczniesz i urodzisz syna.
9.WARSZ.PRASKAPewnego razu anioł Jahwe objawił się tej kobiecie i powiedział jej: Jesteś, co prawda, bezpłodna i nie masz dzieci. Ale poczniesz i porodzisz syna.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.I ukazał się owej niewieście anioł WIEKUISTEGO oraz do niej powiedział: Oto jesteś niepłodną, więc nie rodziłaś; ale poczniesz oraz urodzisz syna.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITKobiecie tej ukazał się Anioł PANA i powiedział do niej: Wprawdzie jesteś niepłodna i nie masz dzieci, jednak zajdziesz w ciążę i urodzisz syna.