« Sęd 14:1 Księga Sędziów 14:2 Sęd 14:3 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Szedł i powiedział ojcu swemu i matce swej, mówiąc: Widziałem niewiastę w Thamnatha z córek Philistyńskich: którą proszę, żebyście mi wzięli za żonę.
2.GDAŃSKA.1881A przyszedłszy oznajmił ojcu swemu i matce swojej, mówiąc; Niewiastem widział w Tamnacie z córek Filistyńskich; przetoż teraz weźmijcie mi ją za żonę.
3.GDAŃSKA.2017A gdy wrócił, oznajmił swemu ojcu i swej matce: Widziałem w Timnie kobietę z córek Filistynów. Weźcie mi ją więc za żonę.
4.CYLKOWA wróciwszy oświadczył ojcu i matce swojej, mówiąc: Ujrzałem w Thymnath kobietę z cór filistyńskich; a teraz pojmijcie mi ją za żonę!
5.KRUSZYŃSKIGdy wrócił, oświadczył ojcu swemu i matce swe], mówiąc: "Widziałem w Timna niewiastę z pośród córek filistyńskich; a teraz weźcie mi ją za żonę.".
6.TYSIĄCL.WYD5Wróciwszy, tak oznajmił swemu ojcu i matce: W Timnie ujrzałem wśród córek Filistynów pewną kobietę. Weźcie mi ją teraz za żonę!
7.BRYTYJKAGdy przyszedł z powrotem, oznajmił swemu ojcu i matce: Widziałem w Timnie kobietę, Filistynkę, weźcie mi ją za żonę.
8.POZNAŃSKAGdy powrócił, opowiedział o tym swemu ojcu i matce. Rzekł: - Ujrzałem w Timnie kobietę spośród córek filistyńskich. Weźcie ją więc dla mnie za żonę.
9.WARSZ.PRASKAKiedy po jakimś czasie wrócił z Timny, powiedział do ojca i matki: Spotkałem w Timnie pewną Filistynkę. Weźcie ją zaraz za żonę dla mnie!
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Więc gdy się wrócił, oświadczył ojcu i swojej matce, mówiąc: W Thymnath zobaczyłem kobietę z cór pelisztyńskich; zatem teraz pojmijcie mi ją za żonę.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITPo powrocie oznajmił rodzicom: Spodobała mi się w Timnie pewna Filistynka. Weźcie mi ją za żonę.