« Sęd 17:9 Księga Sędziów 17:10 Sęd 17:11 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I rzekł Michasz: Mieszkaj u mnie, a bądź mi ojcem i kapłanem: a dam ci na każdy rok dziesięć śrebrników i dwie szaty i czego do żywności potrzeba.
2.GDAŃSKA.1881I rzekł mu Michas: Zostań u mnie, a bądź mi za ojca i za kapłana, a jać dam dziesięć srebrników do roku, i dwie szaty, i pożywienie twoje; i szedł za nim on Lewita.
3.GDAŃSKA.2017I Micheasz powiedział mu: Zostań u mnie i bądź mi za ojca i za kapłana, a dam ci dziesięć srebrników rocznie, drugą szatę i wyżywienie. I Lewita poszedł za nim.
4.CYLKOWI rzekł doń Micha: Pozostań u mnie, a bądź mi ojcem i kapłanem, dam ci zaś dziesięć srebrników rocznie, koszt ubrania, i utrzymanie twoje. I tak nastał doń lewita.
5.KRUSZYŃSKIRzekł do niego Mikhaja: "Pozostań u mnie: będziesz mi ojcem i kapłanem, a ja ci dam dziesięć srebrników rocznie i zaopatrzenie w odzież i żywność dla ciebie". I przystał lewita.
6.TYSIĄCL.WYD5Zostań u mnie - rzekł do niego Mika - i bądź mi ojcem i kapłanem, za to dam ci każdego roku dziesięć srebrników, gotowe szaty i wyżywienie. <Lewita poszedł z nim>.
7.BRYTYJKAI rzekł do niego Micheasz: Zamieszkaj u mnie i bądź mi ojcem i kapłanem; dam ci za to dziesięć srebrników rocznie, odzienie i żywność. I przymusił Lewitę.
8.POZNAŃSKAWtedy rzekł mu Mika: - Pozostań u mnie i bądź mi ojcem i kapłanem. Dam ci dziesięć syklów srebra rocznie, zaopatrzę cię w szaty i dam utrzymanie. Lewita zgodził się na to
9.WARSZ.PRASKAA Mika na to: Zostań tedy u mnie i bądź dla mnie ojcem oraz kapłanem, a ja będę ci wypłacał za to dziesięć sykli srebra rocznie. Dam ci nadto ubranie i jedzenie.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A Micha do niego powiedział: Zostań u mnie i bądź mi ojcem oraz kapłanem; a dam ci rocznie dziesięć srebrników, koszt ubrania i twoje utrzymanie. Tak Lewita do niego przystał.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITWtedy Micheasz zaproponował: Zamieszkaj u mnie. Będziesz moim doradcą i kapłanem, a ja zapewnię ci dziesięć sykli srebra rocznie, odpowiednie szaty i słuszne wyżywienie. Lewita przystał na to.