« Sęd 18:17 Księga Sędziów 18:18 Sęd 18:19 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Wzięli tedy, którzy byli weszli, rycinę, Ephod i bałwany i licinę: którym rzekł kapłan: Cóż czynicie?
2.GDAŃSKA.1881A ci, którzy weszli do domu Michasowego, wzięli obraz ryty, Efod i Terafim, i obraz lany; i rzekł do nich kapłan: Cóż to czynicie?
3.GDAŃSKA.2017A gdy ci, którzy weszli do domu Micheasza, wzięli ryty posąg, efod, terafim i odlany posąg, kapłan powiedział do nich: Co robicie?
4.CYLKOWWstąpiwszy tedy do domu Michy, zabrali obraz rzeźbiony i efod i bożki domowe i obraz lity. I rzekł do nich kapłan: Co wy czynicie?
5.KRUSZYŃSKIGdy oni weszli do domu Mikhai i zabrali obrali obraz rzeźbiony, efod, terafim, zarówno jak obraz lity, rzekł do nich kapłan: "Co wy robicie?"
6.TYSIĄCL.WYD5Ci więc, wszedłszy do wnętrza domu Miki, wzięli posążek rzeźbiony wraz z efodem i terafim oraz posążek ulany z metalu, na co rzekł do nich kapłan: Cóż wy robicie?
7.BRYTYJKAGdy zaś oni weszli do domu Micheasza i zabierali posąg, i efod kapłański, i bożki domowe, i posąg lany, rzekł do nich kapłan: Cóż to robicie?
8.POZNAŃSKAKiedy weszli do domu Mikaja i zabrali posąg, efod, terafim i odlew [bóstwa], rzekł do nich kapłan: - Cóż to robicie?
9.WARSZ.PRASKAKiedy zaś tamci weszli do domu Miki i potem wynosili już podobiznę rzeźbioną, efod, terafim i ulany posążek, kapłan ich zapytał: Co robicie? A oni na to:
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Tak wstąpili do domu Michy oraz zabrali rzeźbiony obraz, efod, domowe bożki i lity obraz. A kapłan do nich powiedział: Co wy robicie?
11.EIB.BIBLIA.2016.LITGdy zwiadowcy weszli do domu Micheasza i zabierali bożka, efod oraz terafy wraz z ulanym posągiem, kapłan wykrzyknął: Co wy robicie?!