« Sęd 18:21 Księga Sędziów 18:22 Sęd 18:23 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I już daleko było od domu Michy, mężowie, którzy mieszkali w domu Michy, zwoławszy się gonili ich.
2.GDAŃSKA.1881A gdy byli opodal od domu Michasowego, tedy mężowie, którzy mieszkali w domach bliskich domu Michasowego, zebrawszy się gonili syny Dan.
3.GDAŃSKA.2017A gdy byli już daleko od domu Micheasza, wtedy mężczyźni, którzy mieszkali w domach blisko domu Micheasza, zebrali się i zaczęli ścigać synów Dana.
4.CYLKOWZaledwie jednak oddalili się od domu Michy, zebrali się mieszkańcy sąsiednich domostw przy domu Michy, i doścignęli synów Dana,
5.KRUSZYŃSKIGdy się oddalili od domu Mikhai, oto ludzie, których domy były przy domu Mikhai, zebrali się i ścigali synów Dana.
6.TYSIĄCL.WYD5Tymczasem, kiedy już byli daleko od domu Miki, mieszkańcy okolic sąsiadujących z domem Miki zgromadzili się i poczęli ścigać Danitów.
7.BRYTYJKAZaledwie jednak oddalili się od domu Micheasza, skrzyknęli się mężowie z zabudowań obok domu Micheasza i dopędzili synów Dana,
8.POZNAŃSKAKiedy oddalili się [już znacznie] od domu Mikaja, ludzie mieszkający w domach sąsiadujących z domem Mikaja zebrali się i pognali za synami Dana.
9.WARSZ.PRASKAByli już dość daleko od domu Miki, kiedy ludzie zamieszkujący sąsiednie domy zebrali się i postanowili ruszyć w pościg za Danitami.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Jednak zaledwie oddalili się od domu Michy, przy domu Michy zebrali się mieszkańcy sąsiednich domostw i doścignęli synów Dana,
11.EIB.BIBLIA.2016.LITGdy Danici oddalili się od domu, sąsiedzi Micheasza skrzyknęli się i ruszyli za nimi.