« Sęd 18:4 Księga Sędziów 18:5 Sęd 18:6 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I prosili go, aby się radził Pana, żeby mogli wiedzieć, jeźli szczęśliwą drogą szli, i jeźli rzecz miała mieć skutek.
2.GDAŃSKA.1881I rzekli do niego: Prosimy poradź się Boga, abyśmy wiedzieli, poszczęścili się nam ta droga nasza, którą idziemy.
3.GDAŃSKA.2017I powiedzieli do niego: Prosimy, poradź się Boga, abyśmy się dowiedzieli, czy poszczęści się nam nasza droga, którą idziemy.
4.CYLKOWRzekli tedy do niego: Wybadaj też Boga abyśmy wiedzieli, czy powiedzie się droga nasza, którą idziemy.
5.KRUSZYŃSKIRzekli do niego: "Zapytaj się, prosimy, Boga, abyśmy wiedzieli, czy poszczęści się nasza droga, którą odbywamy?"
6.TYSIĄCL.WYD5Zapytaj wobec tego Boga o radę - odpowiedzieli mu - abyśmy poznali, czy podróż, którą podjęliśmy, uda się nam.
7.BRYTYJKAA oni rzekli do niego: Zapytaj się Boga, abyśmy się dowiedzieli, czy powiedzie nam się ta droga, w którą się wybraliśmy.
8.POZNAŃSKAPowiedzieli mu: - Poradź się więc Boga, abyśmy się dowiedzieli, czy poszczęści się droga nasza, którą podejmujemy.
9.WARSZ.PRASKAWtedy oni powiedzieli: Dobrze się składa! Zapytaj Boga, żebyśmy mogli wiedzieć, czy nasza wyprawa będzie udana.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zatem powiedzieli do niego: Wybadaj Boga, abyśmy też wiedzieli, czy powiedzie się nasza droga, którą idziemy.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITSkoro tak - powiedzieli przybysze - to zapytaj, prosimy, Boga, czy powiedzie się nam w naszej drodze? Chcielibyśmy to wiedzieć.