« Rut 1:14 Księga Rut 1:15 Rut 1:16 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPJejże rzecze Noemi: „Toć się wrociła rodziczka twa k ludu swemu i k swym bogom, jidzi s nią!”
2.WUJEK.1923Któréj rzekła Noemi: Oto się wróciła jątrew twoja do ludu swego i do bogów swoich, idź z nią.
3.GDAŃSKA.1881Do której Noemi rzekła: Oto się wróciła powinna twoja do ludu swego, i do bogów swoich, wróćże się i ty za powinną swoją.
4.GDAŃSKA.2017Wtedy Noemi powiedziała do niej: Oto twoja szwagierka wróciła do swego ludu i do swoich bogów. Wróć także ty za swoją szwagierką.
5.CYLKOWTa zaś rzekła: Oto wróciła bratowa twoja do ludu i do bogów swoich, wróć i ty za bratową twoją.
6.KRUSZYŃSKII rzekła Naomi: "Oto szwagierka twoja wróciła do swego ludu i do swego boga, wróć za swoją szwagierką".
7.TYSIĄCL.WYD5Oto twoja szwagierka wróciła do swego narodu i do swego boga - powiedziała Noemi do Rut - wracaj i ty za twą szwagierką.
8.BRYTYJKANastępnie rzekła Noemi: Oto twoja szwagierka wraca do swojego ludu i do swojego boga; zawróć i ty za swoją szwagierką.
9.POZNAŃSKAWtedy rzekła do niej [Noemi]: - Oto wróciła twoja szwagierka do ludu swego i do bogów swoich; wróć się i ty również za jej przykładem.
10.WARSZ.PRASKAI powiedziała Noemi do Rut: Patrz, twoja bratowa poszła do swojej ojczyzny i do swojego boga. Wracaj razem z twoją bratową.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zaś ta powiedziała: Oto twoja bratowa wróciła do ludu oraz do swoich bogów, więc i ty wróć za twą bratową.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITSpójrz - przekonywała Noemi - twoja szwagierka zawróciła do swojego ludu i do swojego boga. Idź za nią i ty.