« 1Sam 17:4 1 Księga Samuela 17:5 1Sam 17:6 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923A przyłbica miedziana na głowie jego, a w karacenę łuszczastą się ubierał, a waga karaceny jego pięć tysięcy syklów miedzi była.
2.GDAŃSKA.1881A przyłbica miedziana była na głowie jego, a w karacenę łuszczastą ubierał się, a waga karaceny pięć tysięcy syklów miedzi ważyła.
3.GDAŃSKA.2017Na głowie miał spiżowy hełm i był ubrany w łuskowy pancerz; waga pancerza wynosiła pięć tysięcy syklów miedzi.
4.CYLKOWMiał on przyłbicę z kruszcu na głowie, a przybrany był w pancerz łuszczasty, ważył zaś pancerz pięć tysięcy szekli kruszcu.
5.KRUSZYŃSKIMiał przyłbicę z miedzi na swej głowie i przybrany był w pancerz łuszczasty, a waga pancerza wynosiła pięć tysięcy sykli miedzi.
6.TYSIĄCL.WYD5Na głowie miał hełm z brązu, ubrany zaś był w łuskowy pancerz z brązu, o wadze pięciu tysięcy syklów.
7.BRYTYJKANa głowie miał hełm spiżowy a odziany był w pancerz łuskowy, a waga jego pancerza wynosiła pięć tysięcy sykli kruszcu.
8.POZNAŃSKAna głowie miał hełm spiżowy i był ubrany w zbroję z łusek; zbroja jego ważyła pięć tysięcy syklów spiżu.
9.WARSZ.PRASKANa głowie miał hełm z brązu, a jego ciało okrywała zbroja, wykonana jakby z łusek z brązu i ważąca pięć tysięcy sykli.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Na głowie miał przyłbicę z kruszcu, a ubrany był w łuskowaty pancerz; zaś pancerz ważył pięć tysięcy szekli kruszcu.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITNa głowie miał hełm z brązu. Odziany był w brązowy, łuskowy pancerz o wadze pięć tysięcy sykli brązu.