« 1Sam 24:1 1 Księga Samuela 24:2 1Sam 24:3 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923(24:3) A tak wziąwszy Saul trzy tysiące mężów przebranych ze wszystkiego Izraela, poszedł szukać Dawida i mężów jego, i po najprzykrzejszych skałach, po których jedno dzikie kozy mogą chodzić.
2.GDAŃSKA.1881(24:3) Wziąwszy tedy Saul trzy tysiące mężów przebranych z wszystkiego Izraela, poszedł szukać Dawida i mężów jego, po wierzchu skał kóz dzikich.
3.GDAŃSKA.2017Saul wziął więc trzy tysiące doborowych mężczyzn spośród całego Izraela i wyruszył na poszukiwanie Dawida i jego ludzi po skałach dzikich kóz.
4.CYLKOW(24:3) Zabrał tedy Saul trzy tysiące wybranych z całego Izraela mężów, i wyruszył szukać Dawida, wraz z ludźmi jego, po przedniej stronie skał sarnich.
5.KRUSZYŃSKI(24:3) Zabrał tedy Saul trzy tysiące ludzi wyborowych z całego Izraela i udał się na poszukiwanie Dawida, oraz jego ludzi, aż do podnóża skał sarnich.
6.TYSIĄCL.WYD5(24:3) Zabrał więc Saul trzy tysiące wyborowych mężczyzn z całego Izraela i wyruszył na poszukiwanie Dawida i jego ludzi naprzeciw Skały Dzikich Kóz.
7.BRYTYJKA(24:3) Wziął tedy Saul ze sobą trzy tysiące wojowników wybranych z całego Izraela i wyruszył, aby tropić Dawida i jego wojowników na wschód od Skał Kozic.
8.POZNAŃSKA(24:3) Zebrał więc Saul trzy tysiące mężów wybranych spośród całego Izraela i wyruszył na poszukiwanie Dawida i jego ludzi aż do Skał Koziorożców.
9.WARSZ.PRASKA(24:3) Wybrał tedy Saul trzy tysiące mężczyzn z najlepszych wojowników Izraela i wyruszył na poszukiwanie Dawida i jego ludzi, zapuszczając się aż na wschodnią stronę Skał Dzikich Kóz.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.(24:3) Zatem Saul zebrał trzy tysiące mężów, wybranych z całego Israela, po czym wraz z jego ludźmi wyruszył, aby szukać Dawida po przedniej stronie sarnich skał.
11.EIB.BIBLIA.2016.LIT(24:3) Saul zmobilizował więc trzy tysiące doborowych wojowników z Izraela i wyruszył, aby tropić Dawida oraz jego ludzi na wschód od Skał Kozic.