« 1Sam 30:31 1 Księga Samuela 31:1 1Sam 31:2 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923A Philistynowie walczyli przeciw Izraelowi: i uciekli mężowie Izraelscy przed Philistyny, i polegli pobici na górze Gelboe.
2.GDAŃSKA.1881A Filistynowie zwiedli bitwę z Izraelem; i uciekli mężowie Izraelscy przed Filistynami, a polegli zranieni na górze Gielboe.
3.GDAŃSKA.2017Tymczasem Filistyni walczyli z Izraelem, a Izraelici uciekli przed Filistynami i polegli na górze Gilboa.
4.CYLKOWFilistyni zaś uderzyli byli na Izraelitów, i pierzchnęli mężowie Izraela przed Filistynami, i padli porażeni na górze Gilboa.
5.KRUSZYŃSKIFilistyni wypowiedzieli walkę Izraelitom; ludzie izraelscy uciekli przed Filistynami i padli porażeni na górze Gilboa.
6.TYSIĄCL.WYD5Filistyni tymczasem walczyli z Izraelem; a mężowie izraelscy uciekli przed Filistynami i padli pobici na wzgórzu Gilboa.
7.BRYTYJKAA gdy Filistyńczycy stoczyli bitwę z Izraelem, pierzchnęli wojownicy izraelscy przed Filistyńczykami i wielu zabitych zaległo górę Gilboa.
8.POZNAŃSKAFilistyni wystąpili do walki z Izraelem. Wtedy Izraelici zaczęli uciekać przed Filistynami i padali zabici na górze Gilboa.
9.WARSZ.PRASKAFilistyni stanęli do [kolejnej] bitwy z Izraelitami. Tym razem Izraelici ratowali się ucieczką przed Filistynami. Wielu rannych i zabitych pozostało w górach Gilboa.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zaś Pelisztini uderzyli na Israelitów, więc mężowie Israela uciekli przed Pelisztynami i padli porażeni na górze Gilboa.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITFilistyni tymczasem stoczyli bitwę z Izraelem, Izraelici uciekli przed Filistynami, a górę Gilboa zasłali pobici mieczem.