« 1Sam 6:20 1 Księga Samuela 6:21 1Sam 7:1 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I do kogóż pójdzie od nas? i posłali posły do obywatelów Karyathyarym, mówiąc: Odwiedli Philistynowie skrzynię Pańską, zstąpcie a odwieźcie ją do siebie.
2.GDAŃSKA.1881A tak wyprawili posły do obywateli Karyjatyjarym mówiąc: Przywrócili Filistynowie skrzynię Pańską; pójdźcie, przeprowadźcie ją do siebie.
3.GDAŃSKA.2017Wyprawili więc posłańców do mieszkańców Kiriat-Jearim z wiadomością: Filistyni zwrócili arkę PANA. Przyjdźcie i zabierzcie ją do siebie.
4.CYLKOWWyprawili tedy posłów do mieszkańców Kirjath Jearim, mówiąc: Filistyni sprowadzili napowrót arkę Wiekuistego; znijdźcie a zabierzcie ją do siebie.
5.KRUSZYŃSKII wysłali posłów do mieszkańców Kirjathjearim, mówiąc: "Zwrócili Filistyni Arkę Bożą; zstąpcie, unieście ją do siebie".
6.TYSIĄCL.WYD5Wysłali więc posłów do Kiriat-Jearim z zawiadomieniem: Filistyni oddali Arkę Pańską. Przybywajcie i weźcie ją do siebie.
7.BRYTYJKAWysłali tedy posłańców do mieszkańców Kiriat-Jearim z wieścią: Filistyńczycy zwrócili Skrzynię Pańską, przyjedźcie i zabierzcie ją do siebie.
8.POZNAŃSKAWysłali zatem posłańców do mieszkańców Kirjat-Jearim, by donieśli: - Filistyni zwrócili Arkę Jahwe! Przyjdźcie i zabierzcie ją sobie!
9.WARSZ.PRASKAWysłali tedy swoich ludzi do mieszkańców Kiriat–Jearim i powiedzieli im tak: Filistyni zwrócili [Izraelitom] arkę Jahwe. Przyjdźcie i zabierzcie arkę do siebie.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zatem wyprawili posłów do mieszkańców Kirjath Jearym, mówiąc: Pelisztini z powrotem sprowadzili Arkę WIEKUISTEGO; zejdźcie oraz zabierzcie ją do siebie.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITPotem wyprawili posłańców do Kiriat-Jearim: Filistyni zwrócili skrzynię PANA - donosili. - Przyjdźcie do nas i zabierzcie ją do siebie.