« 1Sam 17:29  17:30 1Sam 17:31 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I ustąpił trochę od niego ku drugiemu, i rzekł tęż mowę. I odpowiedział mu lud słowo jako i pierwéj.
2.GDAŃSKA.1881I odwrócił się od niego ku drugiemu, i pytał się jako i przedtem; a odpowiedział mu lud tak jako i pierwej.
3.GDAŃSKA.2017I odwrócił się od niego do kogoś innego, i pytał się jak przedtem. A lud odpowiedział mu tak jak poprzednio.
4.CYLKOWI odwrócił się od niego ku innemu, i pytał się w ten sam sposób; i odpowiedzieli mu ludzie jak za pierwszym razem.
5.KRUSZYŃSKIA odwróciwszy się od niego ku innemu, pytał się w ten sam sposób. I odpowiedział mu lud tak samo, jak pierwszym razem.
6.TYSIĄCL.WYD5Oddaliwszy się od niego, skierował się gdzie indziej i wypytywał się w podobnych słowach. Odpowiedzieli mu ludzie jak poprzednio.
7.BRYTYJKAI odwrócił się od niego ku innemu i rozmawiał o tym samym. Ludzie zaś dali mu taką samą odpowiedź, jak poprzednio.
8.POZNAŃSKAI odwróciwszy się od niego do kogoś innego, pytał dalej o to samo, a ludzie odpowiadali mu, jak poprzednio.
9.WARSZ.PRASKAI odwrócił się od niego i z tymi samymi pytaniami zwracał się do innych. A ludzie odpowiadali mu tak jak poprzednio.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.I odwrócił się od niego do innego oraz pytał się w ten sam sposób; więc ludzie mu odpowiedzieli tak, jak za pierwszym razem.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITPo czym odwrócił się od niego w stronę innego wojownika i zagadnął go o to samo, a on - podobnie jak inni - potwierdził krążącą wiadomość.