« 2Krl 1:13 2 Księga Królewska 1:14 2Krl 1:15 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPOwa zstąpił ogień z niebios i spalił dwie książęci pięćdziesiątniki i to oboje pięćdziesiąt, jiż byli s nima, ale ja ❬już❭ ciebie proszę, aby się slutował nad mą duszą”.
2.WUJEK.1923Oto ogień zstąpił z nieba, i pożarł dwu rotmistrzów pięćdziesiątników pierwszych i pięćdziesiąt, którzy z nimi byli: ale teraz proszę, abyś się zmiłował nad duszą moją.
3.GDAŃSKA.1881Oto zstąpił ogień z nieba, i pożarł dwóch pięćdziesiątników pierwszych z pięćdziesięciu ich; ale teraz niech będzie droga dusza moja w oczach twoich.
4.GDAŃSKA.2017Oto ogień spadł z nieba i pochłonął dwóch poprzednich pięćdziesiątników wraz z ich pięćdziesięcioma. Teraz więc niech moje życie będzie cenne w twoich oczach.
5.CYLKOWOto spadł ogień z nieba i pochłonął dwóch pierwszych pięćdziesiątników wraz z pięćdziesiątkami ich; teraz jednak niechaj znaczy coś życie moje w oczach twoich!
6.KRUSZYŃSKIOto zstąpił ogień z niebios i pochłonął dwóch pierwszych wodzów pięćdziesiątki, oraz ich pięćdziesiątki, lecz teraz niechaj moje życie będzie drogie w twoich oczach!"
7.TYSIĄCL.WYD5Oto ogień spadł z nieba i pochłonął obydwóch poprzednich pięćdziesiątników wraz z ich pięćdziesiątkami. Lecz teraz niech życie moje drogie będzie w twoich oczach!
8.BRYTYJKAOto ogień spadł z nieba i pochłonął dwóch poprzednich dowódców pięćdziesięciu wojowników wraz z ich pięćdziesięcioma. Lecz teraz niech moje życie coś znaczy w twoich oczach.
9.POZNAŃSKAOto ogień spadł z nieba i pochłonął dwóch poprzednich pięćdziesiątników oraz ich pięćdziesięciu [ludzi]. Niech teraz moje życie ma [jakąś] wartość w twoich oczach.
10.WARSZ.PRASKAOto zstąpił ogień z nieba i pochłonął pierwszych dwóch dowódców oraz ich pięćdziesięcioosobowe oddziały. Ale teraz zlituj się nad naszym życiem!
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Oto z nieba spadł ogień i pochłonął dwóch pierwszych pięćdziesiątników, wraz z ich pięćdziesięcioma; lecz teraz, niech moje życie coś znaczy w twoich oczach!
12.EIB.BIBLIA.2016.LITOto ogień spadł z nieba i pochłonął dwóch poprzednich dowódców wraz z ich pięćdziesięcioma ludźmi. Lecz tym razem niech moje życie przedstawia dla ciebie jakąś wartość.