« 2Krl 1:7 2 Księga Królewska 1:8 2Krl 1:9 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPOni rzekli: „Mąż kosmaty a skorzanym powrozkiem opasany po swych biodrach.” W tę dobę rzekł: „To jest Helijasz tezbicski”.
2.WUJEK.1923A oni odpowiedzieli: Mąż kosmaty i pasem skórzanym na biodrach opasany. Który rzekł: Eliasz Thesbitczyk jest.
3.GDAŃSKA.1881I opowiedzieli mu: Mąż kosmaty, a pasem skórzanym przepasany na biodrach swych. I rzekł: Elijasz Tesbita jest.
4.GDAŃSKA.2017Odpowiedzieli mu: Był to owłosiony mężczyzna, przepasany skórzanym pasem na biodrach. I powiedział: To Eliasz Tiszbita.
5.CYLKOWI odpowiedzieli mu: Był to mąż kosmaty, a przepasany pasem skórzanym na biodrach swoich. Rzekł tedy: Był to Eljasz, Tysbita.
6.KRUSZYŃSKIOdpowiedzieli mu: "Człowiek kosmaty, pasem skórzanym opasane biodra jego". Tedy rzekł: "Jest to Eljasz Tiszbijczyk".
7.TYSIĄCL.WYD5Odpowiedzieli mu: Był to człowiek w płaszczu z sierści, przepasany pasem skórzanym dokoła bioder. Wtedy zawołał: To Eliasz z Tiszbe!
8.BRYTYJKAA oni odpowiedzieli mu: Był to mąż długowłosy, przepasany skórzanym pasem wokół swoich bioder, A on na to: To Eliasz Tiszbita.
9.POZNAŃSKAOdpowiedzieli mu: - Był to mężczyzna [okryty] kożuchem, a biodra miał przepasane skórzanym pasem. Rzekł: - On był Eliaszem Tiszbitą.
10.WARSZ.PRASKAA oni odrzekli: Miał na sobie płaszcz z sierści, o dokoła bioder skórzany pas. Rzekł na to Ochozjasz: To Eliasz z Tiszbe.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Więc mu odpowiedzieli: To mąż kosmaty, a na swych biodrach był przepasany skórzanym pasem. Wtedy powiedział: To był Eliasz, Tysbita.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITOdpowiedzieli: Był to człowiek w odzieniu z sierści, spięty skórzanym pasem wokół bioder. Król rozpoznał go: To Eliasz Tiszbita.