« 1Krn 13:12 1 Księga Kronik 13:13 1Krn 13:14 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPA prze tę przyczynę nie przywiozł jej k sobie, to jest do miasta Dawid, ale obrocił ją w dom Obededoma jetejskiego.
2.WUJEK.1923I dla téj przyczyny nie przywiózł jéj do siebie, to jest, do miasta Dawid, ale obrócił do domu Obededom, Gethejczyka.
3.GDAŃSKA.1881Przetoż nie wprowadził Dawid skrzyni do siebie, do miasta Dawidowego; ale ją wprowadził do domu Obededoma Gietejczyka.
4.GDAŃSKA.2017Dlatego Dawid nie wprowadził arki do siebie, do miasta Dawida, lecz wprowadził ją do domu Obed-Edoma Gittyty.
5.KRUSZYŃSKII nie sprowadził. Dawid arki do siebie, do miasta Dawidowego, lecz pozostawił ją w domu Obededoma Getejczyka.
6.TYSIĄCL.WYD5I nie skierował Dawid arki do siebie, do Miasta Dawidowego, lecz sprowadził ją do domu Obed-Edoma z Gat.
7.BRYTYJKAI nie sprowadził Dawid Skrzyni do siebie, do Miasta Dawida, lecz skierował ją do domu Obeda Edomczyka z Gat.
8.POZNAŃSKADlatego nie wprowadził Arki do siebie, do Miasta Dawidowego, lecz skierował ją do domu Obed-Edoma, Getejczyka.
9.WARSZ.PRASKAI nie sprowadził Dawid arki do siebie, do Miasta Dawidowego, lecz kazał ją umieścić w domu Obed–Edoma z Gat.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Dlatego Dawid nie wprowadził Skrzyni do siebie, do miasta Dawida; ale ją wprowadził do domu Obed Edoma, Gatyty.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITI postanowił nie brać jej do siebie, do Miasta Dawida, ale skierował ją do domu Obed-Edoma, Gatyjczyka.